@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 03.08.2016

En yeni ürünler (Ağustos 2016)

Ağustos ayında parfümden, kozmetiğe birçok yeni ürün hayatımıza giriyor. Bu ayın en yeni ve gözde ürünleri Pudra.com'da.

Ağustos ayında güzellik rutinimizde değikliğe gitmemize sebep olacak pek çok ürüne "Merhaba" dedik. Renkli kozmetik ürünlerinden, cilt bakım ürünlerine kadar bu ayın yeni ürünlerinden mutlaka birkaçını bakım dolabınıza eklemek isteyeceksiniz. 

Güzellik editörlerimizin seçtiği Ağustos ayının öne çıkan en yeni ürünlerini incelemek için galerimize tıklayın.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
30 TL'nin altında en iyi 50 makyaj ürünü
Uygun fiyatlı ve kaliteli makyaj malzemelerini kim sevmez! Pudra.com editörleri uygun fiyatlı en iyi 50 kozmetik ürününü seçti.

Kahverengi gözlere en çok yakışan makyaj ürünleri
Kahverengi gözlere sahipseniz gözlerinizin rengini anında ortaya çıkaracak, parıl parlamasını sağlayacak makyaj malzemelerine mutlaka göz atın.

En iyi yüz yağları
Kuru yağlar, cilde bakım yapıp ihtiyacı olan nemi geri kazandırmak için olmazsa olmazlardan. Güzellik editörlerimiz en güzel yüz yağlarını seçti.

​En iyi 10 kuru şampuan
Saçınızı yıkamak için zamanınız olmadığında, sönen saçlarınıza hacim vermek veya fönlü saçlarınızı yağlanmadan daha uzun süre kullanmak istediğinizde kuru şampuanları deneyebilirsiniz. Pudra.com olarak en iyi 10 kuru şampuanı seçtik.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2