02.10.2020

Diadermine'in marka yüzü Arzum Onan oldu

Diadermine'in yeni marka yüzü olan Arzum Onan, "yaşınız sizin kararınız" diyor ve markanın yeni LIFT+ Kırışıklık Karşıtı ürünlerini tanıtıyor.

Doğal ve zamana meydan okuyan güzelliğiyle Arzum Onan, dermatolojide 110 yılı aşkın uzmanlığa sahip, Henkel’in yenilikçi ve öncü cilt bakım markası Diadermine’in marka yüzü oldu. Onan, markanın yeni LIFT+ Kırışıklık Karşıtı ürünlerini tanıtıyor.
 
Diadermine, doğru bakım ürünleriyle daha genç görünen bir cilde sahip olmanın mümkün olduğunu vurguladığı LIFT+ Kırışıklık Karşıtı serisinin yüzü olarak, yıllara meydan okuyan 1993 Türkiye ve Avrupa Güzeli, Arzum Onan ile bir araya geldi.

Diadermine'in yeni marka yüzü: Arzum OnanDoğal güzelliğiyle Türkiye’nin en beğenilen isimlerinden biri olan Arzum Onan, Diadermine LIFT+ Kırışıklık Karşıtı serisi hakkında “Ben yaşanmışlıkların hayatıma güzellikler kattığına inanıyorum, üstelik Diadermine sayesinde cildime kırışıklık katmadan.

Diadermine LIFT+ Kırışıklık Karşıtı serisini; 30 yaşın üstünde, cildine önem veren ve doğru bakım ürünleriyle yaşının iyisi olmak isteyen tüm kadınlara tavsiye ediyorum. Diğer yandan inanıyorum ki biz kadınların en büyük güzelliği, kendimizle ve cildimizle barışık olmaktan, sahip olduklarımızı olduğu haliyle sevip kabul etmemizden geçiyor.” dedi.
 
Diadermine, “Yaşınız sizin kararınız” sloganıyla tanıttığı yeni kampanyasında, LIFT+ Kırışıklık Karşıtı serisinin, pro-kolajen ve hyaluron içeren güçlü formülüyle her yaşın cilt bakım ihtiyacını sağladığını vurguluyor.
 
Kırışıklık karşıtı etki sağlayan Diadermine’in yeni LIFT+ Kırışıklık Karşıtı serisi, şimdi parfümeri ve süpermarketlerde.
 
Arzum Onan

 
Ürün bilgileri

Diadermine LIFT+ Kırışıklk Karşıtı 30+LIFT+ Kırışıklık Karşıtı 30+
 Pro-kolajen ve hyaluron içeren 30’lu yaşlara özel formülüyle;
  • Cildi sıkılaştırır,
  • Cilde esneklik kazandırır,
  • Yoğun nemlendirme sağlar.
 

Diadermine LIFT+ Kırışıklk Karşıtı 40+LIFT+ Kırışıklık Karşıtı 40+
Pro-kolajen ve hyaluron içeren 40’lı yaşlara özel formülüyle;
  • Kırışıklık karşıtı etki sağlar,
  • Cildi sıkılaştırır,
  • Yoğun nemlendirme sağlar.
 

Diadermine LIFT+ Kırışıklk Karşıtı 50+LIFT+ Kırışıklık Karşıtı 50+
Pro-kolajen ve hyaluron içeren 50’li yaşlara özel formülüyle;
  • Kırışıklık karşıtı etki sağlar,
  • Cildi aydınlatır ve pürüzsüzleştirir,
  • Yoğun nemlendirme sağlar.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2