16.10.2020

Saçlara kişiselleştirilmiş bakım rejimi: Fibre Clinix

Schwarzkopf Professional, saçlarda kişiselleştirilebilir sonuçlar için yeni Fibre Clinix'i geliştirdi.

Yeni Fibre Clinix markası, Schwarzkopf Professional'ın en ileri ve en güçlü onarım teknolojisini sunuyor. Bu sayede sadece salonda değil; evimizde, günlük rutinimize uygun kişiselleştirilmiş saç bakımı mümkün hale geliyor.

Fibre Clinix, yüksek performanslı servis yaklaşımıyla, ilk kullanımdan itibaren saçlarda dönüşüm vadediyor ve her aşamada kişiselleştirilmiş bir bakım rejimi sunarak devrim niteliğinde bakımlar sağlıyor.
 • Triple Bonding Teknolojisi yeni bağlarla saç yapısını içeriden güçlendirerek 10 kata kadar daha fazla güç sağlıyor.(*)
 • C21 Teknolojisi ise yıpranmış saçta bulunan 21’li lipit zincirini onarıyor ve doğal bir parlaklık kazandırıyor.
 • Tribond Şampuan ve Kür düzenli olarak kullanıldığında, iç ve dış saç yapısını 60 güne kadar (**) onarıyor, saç gözeneklerinin tamamen kapatılmasına yardımcı oluyor. (***)
 
Evde ve salonda Fibre Clinix:

Bütünsel bir yaklaşımla, salonda Fiber Clinix Tribond Servisi ile saç dönüşümü başlıyor ve saç hiç işlem görmemiş haline geri dönüyor.
 
Temizleme | Etkili Fiber Clinix Tribond Şampuan, saçı temizliyor ve saç yapısını kişiselleştirilmiş Fiber Clinix Bakımı için hazır hale getiriyor.
 
Bakım | Fiber Clinix Tribond Kür, ince ve kalın telli saçlar için iki seçenekten oluşuyor. Güçlü formüller, daha fazla esneklik ve güç için saçın iç yapısını yeniden inşa ederken, saçın dış yapısını daha parlak ve kontrol edilebilir hale getiriyor.

Kişiselleştirme | Uygun Fiber Clinix Tribond Kür, saçın ihtiyaçlarına uygun Fiber Clinix Booster ile bir araya gelerek saçın iç ve dış yapısını onarıyor ve saçın ihtiyaçlarını karşılıyor:
 
Size uygun ürün hangisi?
 • Renklendirilmiş saçlar için Fibre Clinix Parlaklık Artırıcı Booster
 • Yıpranmış saçlar için Fibre Clinix Güçlendirici Booster
 • Kuru saçlar için Fibre Clinix Nemlendirici Booster
 • İnce telli saçlar için Fibre Clinix Hacimlendirici Booster
 • Kontrolü zor, asi saçlar için Fibre Clinix Yatıştırıcı Booster
 
Boya sonrası saç bakımı

Güçlü onarım performansı ve tamamen kişiselleştirilebilir seçenekleri sayesinde Fiber Clinix, daha güçlü ve daha canlı saçlar için ideal bir boya sonrası bakım servisi oluşturuyor. Evde de kullanıldığında, Fiber Clinix %90'a kadar renk koruması sağlıyor ve rengi saça hapsetmeye yardımcı oluyor.
 
Evde bakım

Uzun süreli sonuçlar için, kişisel saç ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir rutinle bakım evde zahmetsiz bir şekilde devam ediyor. Her ürün serisi, cilt bakımından ilham alan içeriklerden oluşuyor:
 
 • Fibre Clinix Parlaklık Serisi – Alfa Hidroksi Asit (Aha) içeren formül, uzun süreli renk sonuçları için rengin canlılığını artırıyor.
 
Parlaklık serisi
 
 • Fibre Clinix Güçlendirme Serisi – Niasinamid içeren formül, saç tellerini güçlendiriyor ve besliyor.
 
Güçlendirme serisi
 
 • Fibre Clinix Nem Serisi – Squalane kompleksli formül, nem seviyesini dengeliyor ve saçın esnekliğini artırmaya yardımcı oluyor.
 
Nem serisi
 
 • Fibre Clinix Hacim Serisi – Phytokine içeren formül, saça hafiflik hissi verirken dolgunluk sağlıyor.
 
Hacim serisi
 
 • Fibre Clinix Yatıştırma serisi – Seramik içeren formül, kıvrılma önleyici bir etki için gözle görülür bir şekilde saçı yumuşatıyor ve pürüzsüzleştiriyor.
 
Yatıştırma serisi

 
Fiber Clinix Evde Bakım Serisi şampuan, saç kremi, sprey krem ve booster'dan oluşuyor. Tamamen kişiselleştirilmiş bir bakım için Fiber Clinix Booster, her kullanımda farklı saç ihtiyaçlarını karşılamak için Fibre Clinix Kürlerle birlikte kullanılabiliyor.
 
Notlar: 
(*) Fiber Clinix saç bakım rejimi uygulanmış ve işlem uygulanmamış saçlar karşılaştırıldığında
(**) Fiber Clinix evde bakım rejimi ile birlikte kullanıldığında
(***) Islak tarama testi yoluyla işlem görmemiş saçlarla karşılaştırıldığında
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2