@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 13.06.2016

En yeni ürünler (Haziran 2016)

Haziran ayında kozmetikten, bakıma birçok yeni ürün hayatımıza girdi. Güzellik editörlerimiz bu ayın dikkat çeken en yeni ürünlerini seçti.

Benefit - Ka Brow

Mükemmel kaşlara sahip olmak her kadının isteği. Ancak kaşlarımız malesef istediğimiz kadar dolgun yada belirgin olmuyor. İstediğimiz şekli elde etmek için genelde kaş şekillendirme ürünlerinden yardım alıyoruz. Benefit'in yeni Ka Brow krem-jel formülündeki kaş şekillendiricisi kusursuz kaşlara sahip olmak için birebir. Suya ve tere dayanıklı formüldeki ürün yazın kurtarıcısı olacak. 

Fiyat: 129 TL

Konuyla ilgili diğer yazılarımız 2016 yazının en iyi bronzlaştırıcıları
Yaz mevsimine yüzünde güneşin dokunuşuyla başlamak isteyenler için 2016 yaz sezonunun en iyi ve en yeni bronzlaştırıcı ürünlerini seçtik.

​Sabahları zaman kazandıran pratik makyaj önerileri
'Vakit nakittir' deyişini yaşam stili olarak benimsediyseniz, kısa yoldan bakımlı görünmenizi sağlayacak pratik makyaj önerilerimize mutlaka göz atın.

​Bahar ayları için favori bakım ürünlerimiz
Doğadaki değişim bakım dolabımıza da yansıyor. Güzellik editörlerimiz, bahar aylarında bakım rutininize dahil etmeniz gereken favori ürünleri yazdı.

​30 TL'nin altında en iyi 50 makyaj ürünü
Uygun fiyatlı ve kaliteli makyaj malzemelerini kim sevmez! Pudra.com editörleri uygun fiyatlı en iyi 50 kozmetik ürününü seçti.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2