07.01.2021

La Colline ürün ailesinin yeni üyesi Cellular Matrix Cream

Güvenli, verimli ve rafine cilt bakımı sunan La Colline ürün ailesine katılan Cellular Matrix Cream, lifting ve kırışıklık azaltıcı etkisiyle öne çıkıyor.

İsviçre’de biyoteknoloji araştırmalarının kalbi olan Sion’da bulunan araştırma laboratuvarında, sayısız teknolojik gelişmeden yararlanarak eşsiz içerikli ürünler geliştiren La Colline, kadınlara sofistike bir cilt bakımı vadediyor.  

La Colline’in, mükemmellikten ve verimlilikten ödün vermeyen ürünleri arasında Cell White ailesinin yıldız üyesi White Regenerating Collagen Mask, pürüzsüz kıvamlı Absolute White Night Cream, sıkılaştırıcı etki isteyen kadınların favori ürünü Advanced Vital Night Elixir İki Fazlı Cilt Serumu, yorgunluk izlerinin silinmesine yardımcı olan Cellular Vital Eye Mask, lifting ve kırışıklık azaltıcı etkisiyle ön plana çıkan Cellular Matrix Cream, çevre kirliliğine ve strese maruz kalan tüm ciltler için geliştirilmiş Swiss Riviera Global Anti Pollution Emulsion yer alıyor.

La Colline Matrix R3 ürün ailesinin yeni ​üyesi: Cellular Matrix Cream

La Colline Matrix R3 ürün ailesinin yeni Cellular Matrix Creamüyesi Cellular Matrix Cream, lifting ve kırışıklık azaltıcı etkisiyle ön plana çıkıyor.

Elastikiyet ve sıkılık sağlayan tatlı badem proteinleri ile güçlendirilmiş içeriğe sahip Cellular Matrix Cream, ayrıca içeriğindeki hafif matlaştırıcı mikrosferler sayesinde her mevsim cildinizi yormayacak bir kullanım sağlıyor. 

Cellular Matrix Cream – 1.495 TL


White Regenerating Collagen Mask 

White Regenerating Collagen MaskCildi doğal parıltısına kavuşturarak, renk tonunu eşitleyen ve benzersiz bir cilt bakım ritüeli sunan Cell White ailesinin yıldız üyesi White Regenerating Collagen Mask, kolajenin gücünü ve La Colline’in özel içeriklerini bir araya getiriyor.

Benzersiz içeriği sayesinde iki aşamalı bir bakım olan anti-aging ve aydınlatmayı bir arada sunan White Regenerating Collagen Mask anında gözle görülür, kalıcı sonuçlar veriyor.

White Regenerating Collagen Mask: 3.620 TL
Absolute White Night Cream 

Absolute White Night CreamCell White serisini hayatlarının merkezine alan kadınların tercihi pürüzsüz kıvamlı Absolute White Night Cream, içeriğindeki konsantre LUX-Factor sayesinde cildi besliyor ve aydınlatıyor. Gece boyunca yaşlılık lekelerini hafifletmeye yardımcı olan Absolute White Night Cream, cilde daha parlak ve renk tonu eşitlenmiş bir görünüm sağlıyor.

Absolute White Night Cream – 1.430 TL
 

Advanced Vital Night Elixir İki Fazlı Cilt Serumu 

Advanced Vital Night Elixir Çift Fazlı Cilt SerumuAdvanced Vital Cellular Night Elixir, sıkılaştırıcı etki isteyen kadınların favori ürünleri arasında yer alıyor.

Seruma kıyasla aktif içeriklerin daha yoğun olduğu Advanced Vital Night Elixir İki Fazlı Cilt Serumu, canlılığa ihtiyaç duyan ciltleri yağlılık hissi vermeden, yatıştırırken aynı zamanda cilt dokularını onarıyor ve yeniliyor.

Advanced Vital Night Elixir İki Fazlı Cilt Serumu 2.675 TLCellular Vital Eye Mask 

La Colline Cellular Vital Eye MaskYorgunluk izlerini silerek, istenmeyen ton farklılıklarının giderilmesine yardımcı olan Cellular Vital Eye Mask, göz altlarının aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Anti-aging etkili Cellular Vital Eye Mask, göz çevresini günlük stres faktörlerine karşı koruyor.

Tazeleyici formülündeki gülsuyu ve peygamber çiçeği özleriyle rahatlatıcı bir etki yaratıyor.

Cellular Vital Eye Mask - 1.330 TL

İlgili haberimiz: Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden 6 lüks ürün
Dayanıklılıkları, doğrudan etkilerini göstermeleri, pigmentasyonlarının iyi oluşu ve gramajlarıyla uzun süre kullanılabilecek lüks ürünlere yakından bakın.

Swiss Riviera Global Anti Pollution Emulsion 

Swiss Riviera Global Anti Pollution Emulsion Bu özel ürün, kadın ya da erkek fark etmeksizin tüm yaş gruplarını kapsayacak şekilde, çevre kirliliğine ve strese maruz kalan ciltler için geliştirildi.

Yeni ideal cilt bakım rutininiz olmaya aday Swiss Riviera Global Anti Pollution Emulsion, içeriğinde bulunan CMAGE® Complex sayesinde hava kirliliğine karşı cildi koruyor.

Cildin ihtiyacı olan suyu korurken, onu tazeliyor ve nefes almasını sağlıyor. Bitki özlerinin antioksidan etkisi sayesinde dengeli ve yatıştırıcı bir etki sağlıyor. Cildi derinlemesine nemlendirirken, genç ve güçlü yapısını da koruyor.

Swiss Riviera Global Anti Pollution Emulsion – 1.130 TL

La Colline’in ürünlerine Boyner mağazalarından ve boyner.com.tr’den ulaşabilirsiniz.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2