@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 23.03.2016

En yeni kozmetik ürünleri (Mart 2016)

Makyaj malzemelerinden parfümlere bu ay birçok yeni ürün hayatımıza girdi. Mart ayının dikkat çeken yeni kozmetik ürünlerini güzellik editörlerimiz seçti.

Bahara merhaba dediğimiz Mart ayında, hayatımıza birbirinden güzel kozmetik ürünleri girdi. Makyaj çantamızı ilkbahara adapte etmek için uygun fiyatlı ya da lüks birçok yeni kozmetik ürünü raflarda bizi bekliyor. Bakışlarınızı belirginleştirecek maskaraların ve dudaklarınızı öne çıkaracak rujların da bulunduğu en yeni kozmetik ürünleri listemize mutlaka bakmalısınız.

Güzellik editörlerimizin seçtiği, öne çıkan yeni kozmetik ürünlerine bakmak için galerimize tıklayın.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız:

Pudra'nın favori makyaj ürünleri
Pudra.com editörlerinin makyaj çantasından ayırmadığı, tekrar tekrar almaktan bıkmayacağı favori makyaj ürünlerini bir araya getirdik.

Cilt bakımında yeni trend: Yüz temizleme fırçaları
Cilt bakımında derinlemesine temizlik arayanların favorisi yüz temizleme fırçaları nasıl kullanılmalı, hangi ciltlere uygun tüm detaylar Pudra.com’da.

Kusursuz makyaj için 10 profesyonel hile
Makyaj yapan herkesin bilmesi gereken güzellik sırlarını paylaşıyoruz. Hayatınızın nasıl kolaylaştığını görünce keşke yıllar önce öğrenseydim diyeceksiniz!

En yeni kozmetik ürünleri (Şubat 2016)
Bu ay hayatımıza makyaj malzemelerinden parfüme birçok yeni ürün girdi. Güzellik editörümüz şubat ayının dikkat çeken en yeni kozmetik ürünlerini yazdı.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2