07.01.2021

Organik, vegan ve doğa dostu We Are Paradoxx

Sürdürülebilir saç ve vücut bakım markası We Are Paradoxx; organik, vegan ve doğa dostu ürünleri ile dikkat çekiyor.

Sürdürülebilir kaynaklardan üretilen, doğal ve organik içeriğiyle dikkat çeken İngiltere’nin çok satan saç ve vücut bakım markası WE ARE PARADOXX, Türkiye'ye geldiği gibi, ayağının tozu ile online bir lansmana imza attı. Makyaj Trendi aracılığı ile gerçekleştirilen lansmanda, We Are Paradoxx’un kurucusu Yolanda Cooper da yer aldı. 

Sürdürülebilir ve çevre dostu alternatiflere hayatımızda yer açmak için ilham veren We Are Paradoxx, doğa ve hayvan dostu ürünler arayanların tercihi. Çünkü We Are Paradoxx, ürünlerini defalarca geri dönüştürmeye uygun özelliğe sahip olan alüminyum ambalajlarla sunuyor.

Formülasyonlarında doğal ve organik maddeler kullanmaya kararlı olan marka, %88 ile %97 arasında doğallık barındırıyor. Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen We Are Paradoxx ürünlerinde paraben, PEG, sülfat ve mineral yağ bulunmuyor.

İlgili haberimiz: Yoğun onarıcı etkileri ile We Are Paradoxx Türkiye'de
Yoğun onarıcı bakım etkileri ile profesyonel saç ve vücut bakımı sunan; "temiz, bilinçli, güzel" sloganını benimseyen İngiliz We Are Paradoxx markası Türkiye'de.

We Are Paradoxx’un kurucusu Yolanda Cooper, konu hakkında “Alerji ve tahriş edici reaksiyonları azaltmak için tam içerik şeffaflığı düşünülerek, sentetik kokular olmadan saç bakım koleksiyonumuzu oluşturduk. Koleksiyonumuzu kesinlikle toksin içermeyen bir politika ile ürettik” diyor. Ayrıca formülasyonlarında daha yüksek oranda organik içerik kullanmaya çalıştıklarının altını çiziyor.

COSMOS Organik Sertifikalı We Are Paradoxx

Tüm dünyada kabul edilen Cosmos Organik sertifikasına sahip We Are Paradoxx formülleri biyolojik olarak doğada parçalanabilme özelliği taşıyor. Kurulduğu günden itibaren "yeşil kimya" ilkelerini benimseyen marka, üretim ortakları ile beraber yalnızca gerektiği kadar su kullanıldığından emin olmak için düşük enerjili aydınlatma kullanarak ve kalibre edilmiş su sayaçları aracılığıyla çevre dostu bir üretim yaklaşımı benimsiyor.

We Are Paradoxx koleksiyonu; şampuan, 3’ü 1 arada saç kremi, saç maskesi, saç toniği, saç iksiri, deniz tuzu spreyi, saç ve vücut mum bakım balmı, saç ve vücut peelingi olmak üzere sadece www.makyajtrendi.com ’da satışa sunuluyor.

We Are Paradoxx ürünleri arasında neler var?

We Are Paradoxx volume shampoooWe Are Paradoxx Volume Shampoo (Çok Yönlü Vegan Hacim Şampuanı)

%91 doğal içeriğe sahip olan We Are Paradoxx Volume Shampoo, saçları derinlemesine temizliyor, nemlendiriyor ve güçlendiriyor. Saçların nemli ve tazelenmiş, ipeksi pürüzsüzlükte ve süper sağlıklı görünmesini sağlıyor.

İçeriğindeki şerbetçiotu ve ısırgan otu özleri saçlara hacim kazandırıyor.

Babassu yağı, matcha yeşil çayı ve  İrlanda yosunu özü, saçlara hafif ve ipeksi bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. Nane, saç köklerini uyarırken Ginseng saçı güçlendiriyor.

Fiyatı: 210 TL

We Are Paradoxx Repair 3-In-1 Conditioner We Are Paradoxx Repair 3-In-1 Conditioner (3’ü Bir Arada Vegan Onarıcı Saç Bakım Kremi)

Çok yönlü 3’ü 1 arada onarıcı We Are Paradoxx Repair 3-In-1 Conditioner, %95 doğal içeriğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Duş sırasında saç kremi, onarıcı bakım maskesi ve kuru saça şekillendirici balsam olarak 3 farklı şekilde kullanım sağlıyor.

İçeriğindeki İrlanda yosunu özü saç tellerini iyileştirmeye ve güçlendirmeye yardımcı oluyor. Keçiboynuzu balı saça ipeksi bir görünüm ve pürüzsüzlük katıyor.

Şerbetçiotu mükemmel parlaklık veriyor. Isırgan otu özleri, saçı şekillendirerek hacim oluşturuyor.

Fiyatı: 230 TL

 We Are Paradoxx Crushing It Scalp + Body Scrub We Are Paradoxx Crushıng It Scalp + Body Scrub (2’si 1 Arada Vegan Saç & Vücut Peelingi)

%91 doğal içeriğe sahip olan 2’si 1 arada We Are Paradoxx Crushing It Scalp + Body Scrub, içeriğindeki kelt deniz tuzu ile ciltteki ölü derileri temizliyor. Cildi yumuşatırken yatıştırıyor ve derinlemesine temizliyor. Vücut için mükemmel bir arındırıcı ve ölü deri temizleyici özelliği taşıyor. Cildin pürüzsüz olmasını sağlıyor.

Saç diplerinde kepek ve kuruluk, kaşıntı, kızarıklık ve hassasiyet varsa ürünü duş sırasında şampuan gibi saç diplerinize uygulayıp saçlarınızı arındırmanıza imkan sağlıyor. Anında saç köklerinizi rahatlatıyor, ferahlatıyor.

İçeriğindeki Macadamia yağı, cildin çevresel stres faktörlerinden kurtulmasına yardımcı oluyor. Lavanta yağı, tahriş olmuş kafa derisinde rahatlatıcı bir etki sağlıyor. Jojoba yağı saçı nemlendiriyor ve güçlendiriyor.

Fiyatı: 330 TL

We Are Paradoxx Game Changer Multi- Task Hair MaskWe Are Paradoxx Game Changer Multi- Task Hair Mask (Yoğun Onarıcı Mucize Etkili Vegan Saç Maskesi)

%96 doğal içeriğe sahip olan We Are Paradoxx Game Changer Multi-Task Hair Mask, yüksek performansıyla saça yeni bir yaşam veriyor. Saçlara derin bir bakım yaparak onarıyor.

Donuk, hasar görmüş ve kuru saçları şaşırtıcı derecede sağlıklı görünen saçlara dönüştürüyor. Elektriklenmeyi gidererek ve saçları parlaklaştırıyor.

İçeriğindeki Argan yağı, Hindistancevizi yağı ve E vitamini, kuru ve yıpranmış saçların yenilenmesine yardımcı oluyor. Avokado ve fındık yağları saçı derinlemesine nemlendiriyor. Matcha yeşil çayı ve ginseng, saçı güçlendiriyor. Kelp yosunu saç dokusunu iyileştiriyor ve saça parlaklık kazandırıyor.

Fiyatı: 350 TL

We Are Paradoxx Mind Blown Hair + Body Treatment Oil CandleWe Are Paradoxx Mind Blown Hair + Body Treatment Oil Candle (2’si 1 Arada Saç & Vücut Mum Bakım Balmı)

%94 doğal içeriğe sahip olan  We Are Paradoxx Mind Blown Hair + Body Treatment Oil Candle, bakım ürünü olarak dünyada bir ilk özelliği taşıyor. Benzersiz biçimde formüle edilen balm, cildinizi ve saçınızı yatıştırırak onarıyor.

Derin bakım için besleyici shea, kakao, soya fasulyesi ve avokado ile zenginleştirilmiş. Sakinleştirici spa hissiyatı veren kokusu ise lavanta, okaliptüs ve bergamot notalarından geliyor. Besleyici shea ve kakao yağı cildi ve saçı derinlemesine koruyor. Soya fasulyesi ve avokado yağları nemlendiriyor, onarıyor; saç ve cildi ipeksi bir pürüzsüzlükte bırakıyor.

Fiyatı: 390 TL

Saç ve vücut mum bakım balmı nasıl kullanılır?
  • Mumu yaktıktan sonra 5-10 dakika sıvılaşmasını bekleyin.
  • Vücudunuza ve saçınıza masaj yapmadan önce üfleyerek mumu söndürün.
  • Eriyen yağı elinize alarak vücudunuza masaj yapıp uygulayın.
  • Saçlar için ise, saç uçlarının ise yarısına kadar uygulayıp ve 10 dakika bekletin.
  • İsterseniz gece boyunca da saçınızda kalabilir.
  • Sonrasında ise her zamanki gibi saçınızı şampuanlayın.
                       
We Are Paradoxx  Climax Volume TonicWe Are Paradoxx  Climax Volume Tonic (Hacim Veren Vegan Saç Toniği)

%94 doğal içeriğe sahip olan We Are Paradoxx  Climax Volume Tonic,  saça hacim veriyor.

Saçın köklerine uygulandığı için fön sırasında saçı kaldırıyor ve daha gür, daha hacimli saçlar yaratıyor. Ayrıca fön sırasında saçın çabuk kurumasını sağlıyor.

İçeriğindeki beyaz ısırgan otu saça hacim kazandırmaya, parlaklık katmaya ve saçın daha sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor.

Fiyatı: 225 TL

We Are Paradoxx Fierce Sea Salt SprayWe Are Paradoxx Fierce Sea Salt Spray  (Saç Şekillendirici Vegan Deniz Tuzu Spreyi)

%88 doğal içeriğe sahip olan We Are Paradoxx Fierce Sea Salt Spray, İrlanda deniz tuzu (Kelt deniz tuzu) içeriyor.

Saçlara seksi bir görünüm kazandırıyor.

Esnek dokulu ve tam hacimli doğal görünümlü plaj dalgaları oluşturuyor.

Kelt tuzu saç tellerine doku vererek hacim kazandırıyor. Keçiboynuzu balı, beyaz ısırgan otu da diğer içerikler arasında yer alıyor.

Fiyatı: 225 TL

We Are Paradoxx Hangover Hair ElixirWe Are Paradoxx Hangover Hair Elixir  (Çok Yönlü Hayat Kurtarıcı Vegan Saç İksiri)

%97 doğal içeriğe sahip olan We Are Paradoxx Hangover Hair Elixir, saçlara parlaklık, nem ve düzleştirme etkisi veriyor.

Hasar görmüş, yıpranmış, yorgun saçları eski sağlıklı haline geri döndürüyor.

Donuk, kuru saçlara parlaklık katıyor ve elektriklenmeyi yok ediyor. İçeriğinde İrlanda viskisi, Argan yağı, Hindistan cevizi yağı, soya yağı bulunuyor.

Fiyatı: 320 TL
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2