28.03.2023

Selülitler için efsaneleşecek yeni enginarlı seri

Yaz geliyor. Bu da demek oluyor ki selülitler için kaygılanmaya başlama zamanı da geldi. O halde 28 günde etkisini gösteren bu yeni seriye göz atın!

Yaz geliyor malum. Selülitler için kaygılanmaya başlama zamanı geldi. L’Occitane’ın 2023 yazına bir tür hediyesi kabul edebileceğimiz, çok iddialı oldukları Artichoke peeling ve masaj kremi, kullanıcı yorumlarına göre sadece 28 günde etkisini gösteriyor ve bacakları adeta yeniden yapılandırıyor.

Selülitler için efsaneleşecek yeni enginarlı seri

Efsanelerden, lokman hekim reçetelerinden ilham alan L’Occitane, pişmiş enginar suyunun, toksin atıcı, arındırıcı ve vücudu hafifleten özelliklerini keşfetti. Uzun yıllar süren AR-GE sonrası üretilen Artichoke peeling ve masaj kremi ile dünya ile aynı anda Türkiye’ye geldi.   

İçten dışa vücut bakımı

Hareketsiz bir yaşam tarzı ve hormon değişiklikleri, kan dolaşımını yavaşlatabilir, bu da bacaklarda ağırlık ve şişlik hissine, sıkılık kaybına ve selülite yol açabilir. Sabahları güne başlarken hissettiğimiz hafifliği günün sonunda kaybetmeye başlarız. Bu durum, aynı zamanda kılcal kan dolaşımının da etkilenmesine neden olur ve sonucunda portakal kabuğu gibi bir görünüm bacaklara yerleşir ve sonunda vücut sıkılığını kaybeder. L’Occitane’ın enginarlı masaj kremi nemlendirme için duş ve peeling sonrası mikrosirkülasyonu uyaran hafif bir masajla uygulanır ve etkilerini hızlıca görebileceğiniz elastikiyet ve sıkılaşma süreci başlar.

Selülit tedavisinde enginarın yeri

Enginar, polifenol (antioksidant) ve inülin (prebiyotik bir lif) bakımından zengindir. Yağ parçalama, idrar söktürme ve kolesterolle savaşma özellikleri ile bilinir. Marka da detoks etkisine sahip bu süper gıdanın kozmetikte kullanımını sağlamak için, tedavi edici özellikleriyle bilinen yapraklarına odaklanmış. Zira enginar, mikro kan dolaşımını tetiklemek için tek kelimeyle mükemmel bir araç! 

In vitro testler enginar özünün; kılcal damarların çalışmasını tetiklediğini ve cildin sıkılığını x2 kat arttırdığını göstermiş. Yağ hücrelerinin geçirgenliği ise yüzde 60 oranında azalmış.

1.Adım: Isıtın ve aktive edin
 
Loccitane Artichoke vücut peelingi


Artichoke vücut peelingini avcunuzun arasında ısıtın ve etkinleştirin. Islak bacaklarınıza masajla uygulayın, sonra yıkayın. Bu enginar özlü cilt peelingi, ölü deriyi arındırmaya ve cildi yenilemeye yardımcı olur. Ardından uygulanacak masaj kreminin etkinliği artar. | Fiyat: Artichoke Body Scrub 200 ML - 935 TL
 
2. Adım: Yenileme ve sıkılaştırma
 
Loccitane Artichoke selülit masaj kremi

Enginar özlü masaj kremi, cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken, sıkılaştırır ve besler. Ödemden dolayı şişen bacakları rahatlatır ve hafifletir. Gua Sha masaj aleti ile birlikte kullanıldığında, daha derin etkili bir masajla ve kılcal kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olur. Gua Sha kremin etkinliği artırır. Kullanıcıların yüzde100’ü ürünün yalnızca bir aylık kullanımdan sonra bacaklarındaki ödemin azaldığını ve ciltlerinnin sıkılaştığını belirtmiştir. | Fiyat: Artichoke Massage Cream 200 ML – 1145 TL

İLGİLİ HABERLER:

Kusursuz bir cilt için 5 altın kural
Kusursuz ve pürüzsüz bir cilt herkesin hayali. Doğru bakımla akne ve siyah nokta oluşumunu engellemek mümkün! İşte kusursuz bir cilde kavuşmanın 5 kuralı!

Fransız kadınlarının saçlarının sırrı Forcapil artık Türkiye'de
Fransız kadınlarının kalın, parlak saçlarının sırrı, Fransa'daki eczanelerin en çok satan saç serisi olan Forcapil artık Türkiye'de!

En iyi güzellik mistleri: Selfie'ye layık, parlak, sıkı cildin yeni silahı!
Yüz mistleri, cilt bakımında ferahlatıcı bir etkiden daha fazlasını getiriyor. Sprey formundaki bu cilt bakım mucizelerini birlikte inceleyelim!

E vitaminini sihirli bileşen yapan nedir?
E vitamini, adeta süper güçlere sahip. Daha pürüzsüz bir ciltten, cilt sorunları tedavisinden ve tırnaklarınızı güçlü ve parlak yapmaktan bahsediyorum.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER