› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 10.08.2009

Alyans ve pırlanta yüzük modelleri

Tek taş, tam tur yüzükler, farklı modellerde şık alyanslar… Yeni evlenecek çiftler için birbirinden güzel yüzük alternatiflerini inceliyoruz!

Zen Diamond ve Ariş’in birbirinden güzel alyans ve pırlantalı yüzük modelleri için tıklayın.

Yeni evlenecek çiftler için aslında bağlarının sembolü olacak, birbirlerine olan sevgilerini temsil edecek olan yüzük seçimi, oldukça keyifli bir olaydır. Ancak piyasada o kadar çok model var ki insanı aklı karışabiliyor. Kadınlar için pırlantalılarda tek taşın yeri ayrı, ama üçtaşlı, beş taşlı, hatta yedi taşlı modeller de var. Her bütçeye uygun bir model bulmak mümkün aslında… Alyanslarda birbirinin tamamlayan modeller, kırmızı veya yeşil altın, beyaz altın… Olabildiğine sade veya şık ve detaylı yüzükler çiftlerin beğenisine sunuluyor.

Pırlanta almadan önce bilmeniz gerekenleri Pudra. com’un sizler için daha önce hazırladığı Pırlanta Rehberi yazısından öğrenebilirsiniz.

Pırlantalı bir yüzük almak isteyenler için Zen Pırlanta’yı özellikle önerebiliriz. Nitekim özellikle tria serisi ve 5 taşlı, 7 taşlı modelleri kusursuzluğuyla göz dolduruyor. Tek taşlarda çiçek motifinin içine gömülen pırlantalar, sarı ve beyaz altının yuvarlak kesimli bir pırlantayla ortada buluştuğu veya sade ve yüzük kalınlığı, inceliğiyle birbirinden ayrılan modeller gelinlerin parmaklarını zarafetle kavrayacağa benziyor. ‘Tria’ serisi ise eşsiz modeller barındırıyor. Beyaz veya sarı altına gömülen üç büyüleyici taş; evlilik yıldönümleri gibi özel günlerde de hoş birer hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. Ve tam tur yüzükler… Tamamı küçük pırlantalarla donatılmış tam tur’lar ister alyans olarak, ister alyansla veya tek taşınızla birlikte asil ve büyüleyici bir etki yaratıyor. Zen Diamond’ın müşterileri için sunduğu önemli bir diğer özellik de ‘2 U’ serisi. Bu seride pırlantalı tam tur yüzükler birbirinden şık tek taşlarla birlikte satılıyor. Zen Diamond’ın web sayfalarında özel fırsatlar var. Mutlaka göz atın! Ayrıca fiyatlar ve taksitli ödemeler hakkında da www.zenpirlanta.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Ariş markasını da özellikle hem gelin, hem de damat için uygun alyans modelleri için önereceğiz. Ne var ki özellikle ‘Parmak izi’ serisi alyansta farklı bir arayışa giden çiftler için güzel bir seçim olur. Beyaz ve sarı altının bir arada kullanıldığı desenli veya düz modeller, ‘klasik’ zevke sahip çiftler için bombeli sade varyasyonlar, içine küçük bir pırlanta gömülmüş olanlar bunlardan sadece birkaçı. Aynı anda yüzük ve kolye olarak takılabilen tam turlu model çok ilgimi çekti. Bunun yanında ‘Tria’ serisinde ve tek taşlarında da etkileyici yüzükler yer alıyor. Özellikle tek taşta zarif, kırmızı altın (pink gold) veya pırlantalı küçük bir kalple şekillenen modeller bir numara! Tam turda ayrı ayrı veya hepsi beraber takılabilecek sarı ve beyaz altın birliktelikleri, yeşil atın ve büyüleyici yakut koleksiyonun önemli parçaları arasında. ,

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi ve diğer modeller için www.e-aris.com.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2