› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 23.12.2009

Yılbaşı ayakkabınızı seçtiniz mi?

Yılbaşı gecesi diz üstü topuklu bir çizmeye veya renkli bir ayakkabıya ne dersiniz?

 
ayak mkle4
Yılbaşı gecesi ne giyeceğinize karar verdiniz. Sıra ayakkabılarda... Çok şanslıyız ki, bu sene moda da kurallar yok, sınırlar yok, renk uyumu yok. Her şey kendi içinde eşleşebiliyor... Uyumsuzluklardan uyum oluşuyor... Dolayısıyla, çok özgürsünüz!

Mango, Topshop, Diesel ve Koton'dan seçtiğimiz ayakkabıları görmek için tıklayın.

Siyah bir elbisenin altına pembe bir ayakkabı giyebilir, kolunuza yeşil bir clutch takabilirsiniz. Ya Pretty Woman'daki Julia Roberts'ın çizmelerine ne demeli? Öyle bir çizmeyi artık çekinmeden giyebilirsiniz. 80'lerden kalma zımbalı, platform tabanlı, çok yüksek ayakkabıların gidişi hüsran olmuştu ama dönüşleri muhteşem oldu. Özellikle Mango'da bu ayakkabıların envai çeşidi var, ilgileniyorsanız mutlaka mağazalarından birine uğrayın.


Renkli ayakkabılar özellikle siyah elbiselere hareket katıyor.
(Gri ayakkabı Koton, pembe ve kırmızı ayakkabılar Mango)Vamp görünümlü ayakkabılardan korkmayın, yılbaşı gecesi çok seksi görüneceksiniz!
Gri ayakkabı Topshop, diğerleri Mango)Mango, Topshop, Diesel ve Koton'dan seçtiğimiz ayakkabıları görmek için tıklayın.


Yılbaşına özel hazırladığımız diğer konularımıza da göz atın:

Bir moda klasiği: Siyah elbise. Sizin için hazırladığımız siyah elbise rehberinde, bir çok markanın modellerini görebilir, yılbaşı alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz!

Parlak ve gösterişli gece elbiseleri. Birbirinden ünlü Hollywood markalarının şık koleksiyonları yılbaşı için vitrinlerdeki yerini aldı.

Yeni yıl hediyesi nasıl seçilir? Hediye seçimini nasıl yapacaksınız? Hediye alırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Hepsi pudra.com'da...

Yeniyıla özel güneşsiz bronzluk. Bronzlaşmak için illa güneşe çıkmanız şart değil. Solaryumu da unutun. Otobronzanlara ne dersiniz?

Mükemmel makyajın ilk adımı: Fondöten. En başarılı makyaj, içinizdeki gerçek kadını ustalıkla ortaya çıkaran dokunuşlar ve tonlamalardır.

Doridorca'nın gece elbiseleri şahane! Yılbaşı gecesi ne giyeceğim diye fazla düşünmenize, karış karış mağaza gezmenize gerek kalmadı.

Mudo'dan yılbaşına özel elbiseler ve aksesuarlar. Mudo, yeni yıla özel ürünlerle sizin ve sevdiklerinizin yeni yıl heyecanına ortak oluyor.

1/24
 

Popüler Galeriler
yilbasi ic camasiri en guzel 2015
anneler hediye yilbasi 2015
baba yilbasi hediye 2015
swarovski 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu taki kristal moda aksesuar
instagram unluler
kiz arkadasim sevgili hediye yilbasi 2015 yeniyil armagan
en yakin arkadas hediye yilbasi 2015 yeniyil cok okunanlar
erkek arkadas sevgili 2015 yilbasi yeniyil hediye armagan