@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 16.03.2016

Tek taşa alternatif nişan yüzüğü modelleri

Evliliğin ilk adımlarından biri de nişan yüzüğüdür. Bağlılığın sembolü olan en güzel nişan yüzüklerini Pudra.com'dan görebilirsiniz.

Evlilik hazırlıklarının en heyecanlı anlarından biri de evlilik yüzüğünüze karar verdiğiniz an! Ömür boyu parmağınızda taşıyacağınız, eşinizle bağlılığınızı temsil edecek yüzüğü seçmeniz elbette kolay değil. Artık o kadar çok seçenek var ki, karar verirken zorlanmanız gayet normal. Parmağınızın rahat edeceği, stilinize uyum sağlayacak ve aslında sizi yansıtacak yüzüğü bulmak için kendinize özel bir zaman ayırmanızı ve çok acele etmemenizi öneririz. 

Evlilik yüzüğünün tek taş olması gerektiğini düşünüyorsanız, diğer alternatifleri de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Yüzük seçerken tek taşlara bakıyorsanız kafanızı başka yönlere de çevirmelisiniz. Neredeyse 10 kadından 9'u tek taş yüzük takıyor. Başka ne takılmalı dediğinizi duyar gibiyiz. Hazırladığımız galeride tek taşlara alternatif büyüleyici ve göz alıcı güzellikte yüzükleri bulabilirsiniz. 

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
​2016 İlkbahar-Yaz gelinlik modelleri
Masal gibi bir düğün planlıyor ve rüyalarınızı süsleyen gelinliği arıyorsanız, 2016 yılının en güzel gelinliklerine bakmadan gelinlik modelinize karar vermeyin.

​Yaratıcı evlilik teklifi önerileri
İlham alabileceğiniz en yaratıcı ve eğlenceli evlilik tekliflerini Pudra.com olarak bir araya getirdik.

​En iyi düğün fotoğrafçıları (2016)
Düğün gününüz için başarılı çalışmalara imza atan düğün belgesel fotoğrafçılarını sizin için seçtik.

​İstanbul'un en güzel düğün mekanları
Unutulmaz bir düğün için İstanbul'un en güzel düğün mekanlarını sizler için derledik. Nerede neler var, birlikte bakalım.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2