› 
 › 
30.03.2018

Tuvanam'ın defilesinde ünlüler geçidi

Başmankenliğini Çağla Şıkel'in yaptığı Tuvanam couture defilesi iş, sanat ve cemiyet hayatından pek çok ünlü ismi ağırladı.

Tuvana Büyükçınar Demir'in markası Tuvanam, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar-Kış 2018/19 kapsamında DJ Aksak – Mehmet Koryürek performansı eşliğinde sunulan defilenin baş mankenliğini Tuvanam defilelerinin vazgeçilmez ismi Çağla Şikel yaptı.

Başmankenliğini Çağla Şikel’in yaptığı defilede Didem Soydan ile birlikte 27 manken yer aldı. Defileye, Alara Koçibey-Paris Uzan, Ebru Akel, Derya Şensoy, Ferhan Şensoy, Songül Öden, Hazal Kaya, Yağmur Tanrısevsin, Merve Boluğur, Emina Jahovic, Jülide Ateş, Yasemin Allen, Şeyma Subaşı, Funda Arar, İpek Köse gibi iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok davetli katıldı.

İlgili haberimiz için tıklayın: Tuvanam Sonbahar-Kış 2018-19 Couture koleksiyonu
Tuvanam, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında Sonbahar-Kış 2018/19 Couture koleksiyonunu sundu. Defilenin başmankenliğini Çağla Şıkel yaptı.

Metalik ipekler, tüller, ithal özel dokulu payetler, jean kombinler, farklı örgüler, kat kat kesimleri ile 90’lar ruhunu yansıtan ve toplam 30 parçadan oluşan koleksiyon televizyon, sanat ve cemiyet hayatı tarafından ilgiyle izlendi.
 
Yasemin Allen


Tuvanam'ın Mercedes Benz Fashion Week Istanbul 2018 kapsamında 29 Mart Perşembe günü gerçekleşen defilesine katılan ünlü simaları görmek için galerimize tıklayın.
POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12