pudra.com 07.09.2009

Anne adaylarına film gösterimi

Çocuk sahibi olmayı düşünüyor veya bebek bekliyorsanız DOUM’un gösterimini yapacağı bu etkileyici filmi kaçırmayın!

DOUM iki iş kadınının iç seslerini dinlemelerinden ve güzel bir doğum hikayesinden doğmuş bir eğitim ve destek merkezi... Childbirth International’dan aldığı eğitim ve Türkiye’de katıldığı anatomi ve doğuma hazırlık eğitimleri ile Nur Sakallı ve Childbirth International’ın doğum eğitmenliği programını ve Cihangir Yoga’nın 2008-2009 yoga hocalığı eğitimini tamamlamış olan Doğuma hazırlık eğitmeni ve yoga hocası Başak Kutlu Atay tarafından 2008’de kurulmuş.


Hayatınızın büyük değişikliklere gebe bu döneminde yanınızda olan, annenin gücüne ve var etmenin mucizesine inanan bir ekipten oluşan DOUM’da neler var diye merak ederseniz size açıklayalım: Doğum Koçluğu, Emzirme Danışmanlığı, Hamile Masajı, Hamilelik Destek Grupları, Annelik Destek Grupları ve Doğum Hikayesi Paylaşma Grubu

DOUM’un Eylül sürprizi ise film gösterimi! 14 Eylül Pazartesi günü gösterimi yapılacak olan bilgilendirici filmin adı ise ‘The Business of Being Born’… Film, sağlam uzman görüşlerinin, somut kanıtların ve deneyimlerin paylaşılması ile hastanede doğum yapmanın gerçeklerini gözler önüne seriyor ve bizi hastane ve hastane dışında doğum yapan çiftlerin hikayelerine ortak ediyor.

Bir gün çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız veya bebek bekliyorsanız bu etkileyici filmi kaçırmayın. Çünkü film, günümüzdeki doğum şartları ve bunların etkileri hakkında bilgilenmenizi sağlayarak daha olumlu doğum deneyimleri için seçimleriniz hakkında düşünüp kararlar vermenizi teşvik ediyor. Çiftlerin bu filmi özellikle hamile kalmadan önce veya hamileliğin erken dönemlerinde seyretmelerini öneriyorlar. Katılımın herkese açık olacağı film İngilizce ve altyazısız olarak gösterileceğini not düşelim ve katılım katkı ücretinin de 5 TL olduğunu hatırlatalım. Ayrıca filmin ardından ülkemizdeki doğum şartları ve olumlu deneyimler yaşamak için şimdiden yapılabilecekler hakkında sohbet edilecek…

14 Eylül Pazartesi günü saat 19:30 - 22:00 arası gösterimi yapılacak filme rezervasyon yaptırmak için 0212 3474153 veya 0531 4081323 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Film gösterim mekanı:
Şifa Çemberi
Büyükdere Cad. 151 B Blok, Yonca Apt. K:7, D:31 Zincirlikuyu


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER