Pudra.com 13.09.2011

Çocuklarınızın gözleri Nexcare’e emanet

Nexcare Opticlude göz kapatıcı bantlar, çocuklarda göz tembelliği ve şaşılık problemlerinin önüne geçmeye yardımcı oluyor.

3M’in kişisel bakım ve ilk yardım ürünleri markası Nexcare, yeni ürünü Opticlude göz kapatıcı bantlar ile çocuklarda oluşabilecek göz tembelliği ve şaşılık problemlerinin önüne geçmeye yardımcı oluyor.

Çocuklarınızın gözleri Nexcare’e emanet

En fazla çocuklarda görülen göz tembelliği doğuştan olabildiği gibi çocukluk döneminde de ortaya çıkabiliyor. Ancak, nedenleri tedavi edilerek göz tembelliğinin oluşmaması veya oluşmuşsa giderilmesi mümkündür. Bu sorunun giderilmesinde dünyada kullanılan en yaygın yöntem olan kapatma tedavisi, Nexcare Opticlude göz kapatıcı bant ile oldukça pratik ve etkili.

Sağlam göz bu ortopedik göz pedi ile kapatılıyor ve böylece tembel gözün çalışması sağlanıyor. Hava geçirgen yapısı sayesinde cilde nefes aldıran ve nem önleyen yumuşak dokuya sahip olan Nexcare Opticlude göz kapatıcı bantın kendiliğinden yapışma özelliği bulunuyor. Vücut hatlarına uyumlu oluşuyla tam performans gösteren ürün, hipoallerjenik yapısıyla dikkat çekiyor.

62 mm x 50 mm Mini ve 82 mm x 57 mm midi boylarda üretilen Nexcare Opticlude ile çocuklarınız sağlıklı ve yüksek performansla gören gözlere sahip oluyor.

20 adet 62 mm x 50 mm Mini Nexcare Opticlude’ın tavsiye edilen satış fiyatı: 15 TL
20 adet 82 mm x 57 mm Maxi Nexcare Opticlude’ın tavsiye edilen satış fiyatı: 17 TL


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER