Pudra.com 07.03.2012

İyi Cüceler Kitabevi genç sinemacılarını bekliyor!

İyi Cüceler Kitabevi, 10-16 yaş aralığındaki öğrenciler için sinema atölyesi kuruyor. Bu atölyeye katılacak olan gençler sinemaya dair çok şey öğrenecek.

İyi Cüceler Kitabevi, 24 Mart – 09 Haziran tarihleri arasında 10-16 yaş aralığındaki öğrenciler için sinema atölyesi açıyor. İyi Cüceler Sinema Atölyesi’ne katılacak olan öğrenciler sinemanın ilk keşfinden günümüze kadar olan tarihi gibi konuların yanı sıra sinemanın pratiğini öğrenerek "Bir film nasıl yapılır?" sorusunun cevabını arayacaklar.

İyi Cüceler Kitabevi genç sinemacılarını bekliyor!

Üç ay sürecek olan İyi Cüceler Sinema Atölyesi’nin sonunda atölye katılımcıları, öykü ve senaryosunu da kendi yaratıcılıkları ve özgün fikirleri doğrultusunda geliştirilip yazacakları, ön prodüksiyon ve prodüksiyon aşamalarında bizzat çalışacakları, kısa bir film çekecekler. Genç sinemacılar, film hazırlık ve çekim aşamasında, ekip çalışmasında bulunacaklar, ayrıca olaylara bakış açıları oluşturmayı, eleştiri kabiliyetlerini olumlu ve yapıcı bir şekilde geliştirmeyi öğrenecekler.

Timur Erçetin’in yönetmenliğini yapacağı İyi Cüceler Sinema Atölyesi kursları 12 hafta ve haftada 1,5 saat olmak üzere cumartesi günleri 17.30-19.00 saatleri arasında İyi Cüceler Kitabevi'nde gerçekleşecek. Katılımcı sayısı sekiz genç sinemacı adayıyla sınırlı.

iyicuceler.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER