20.12.2010

Miniklere Haute Couture markası: Lala

Sizin gardrobunuzda bir Türk modacının ham ipekten hazırlanmış haute couture tasarımları olur da kızınızın minik gardırobunda olamaz mı? Artık olacak; çünkü Necla Mert 'mini couture' markası Lâlâ'yı yarattı.

Anne olduktan sonra kendi çocukları için kıyafetler tasarlamaya başlayan Necla Mert, yarattığı Lâlâ markası ile çocuklar için couture koleksiyonu hazırlıyor. Anne heyecanı ile tasarlanan modellerde çok özel renkler, kumaşlar, süslemeler kullanılıyor. Modellerde şifonlar, organzalar, ham ipekler, kadifeler öne çıkıyor.

Miniklere Haute Couture markası: Lala

"Çocukların çok şık olmaları için büyümelerine gerek yok" diyen Necla Mert, bu koleksiyon onlara anneleri kadar şık olma şansını tanıyor. Ama çok şık da olsa, çocuklar oynar, bu nedenle tasarımlarında anne titizliği ile rahatlığı çok önemsiyor. Özel günler için, anılara yerleşecek türden kıyafetlerden oluşuyor bu koleksiyon, bir çocukluk anısında yıllarca yaşayacağını bilmenin hazzıyla tasarlanıyor.

Necla Mert Lâlâ mini couture hakkında şöyle diyor: “Çocuklar için tasarım yapmak, hele de anneyseniz, çok özel bir uğraş ve çok özel bir keyif! Tüm bu tasarım ve üretim sürecinin sonunda askıya astığımız kıyafetler, çocukların üstünde büyüleyici hale geliyor.”

Necla Mert tarafından hazırlanan bu mini couture koleksiyon şimdilik sadece Nişantaşı Elements dükkânında satılıyor.

LÂLÂ
Valikonağı Caddesi, Orhan Ersek Sokak,
No: 8 / A Nişantaşı – İstanbul
Telefon: 0212 231 52 38
E- mail: lala@mert.com.tr


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER