Pudra.com 22.07.2013

Tracy Hogg'dan "Yeni Annelere Mucize Çözümler"

"Bebeklere Fısıldayan" kadın olarak tanınan Tracy Hogg, "Yeni Annelere Mucize Çözümler" kitabıyla yeni annelere rehberlik ediyor.

Daha önce "Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler" ve "Çocukluğa Geçiş Sorunlarına Mucize Çözümler" kitaplarıyla annelerin hayatını kolaylaştıracak öneriler sunan Tracy Hogg, Melinda Blau ile hazırladığı yeni kitabı "Yeni Annelere Mucize Çözümler" ile ebeveynlere, bebekleriyle doğumu izleyen birkaç hafta içinde gerçek anlamda iletişim kurabilmeleri için ihtiyaçları olan araçları sunuyor.

Tracy Hogg'dan

Bu kitaptan yararlanarak, siz de Hogg'un basit, kolayca ulaşabileceğiniz programlarından yararlanıp şu soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz:

 • Ailenin her bir üyesinin hayatını daha kolay ve mutlu hale getirecek bir programla bebeğinizi nasıl besler, oynatır ve uyutursunuz?
 • Bebeğinizin size söylemeye çalıştıklarını nasıl doğru yorumlarsınız? (ki böylece bebeğinizin gerçekten istediği şey gündüz uykusuna yatmakken onu beslemeye çalışmayasınız...)
 • Bebeğiniz hangi bebek tipinde? Melek, Kitap, Hassas, Heyecanlı veya Huysuz... Peki, onunla etkileşimde bulunmanın en iyi yolu nedir?
 • Tracy'nin Üç Gün Sihri... Bütün kötü alışkanlıkları (sizinkileri ve bebeğinizinkileri) sadece üç günde nasıl değiştirirsiniz?


 • Güven verici, gerçekçi ve yaygın inanışa sıklıkla meydan okuyan "Yeni Annelere Mucize Çözümler", ailelere sadece daha sağlıklı ve mutlu bir bebek değil aynı zamanda daha rahatlamış ve mutlu bir ev halkı da vaat ediyor.

  Yeni Annelere Mucize Çözümler
  Tracy Hogg& Melinda Blau
  Gün Yayıncılık
  Fiyatı: 29 TL


  POPÜLER GALERİLER
  gelinlik modelleri pudra
  mac mbfwi pioneering designersi 10
  lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
  korean beauty kore guzellik sirlari
  new york fashion week 26
  paris fashion week pudra 12
  mac mbfwi pioneering designersi 10
  oleg cassini collection 2117 2
  EN YENİLER