@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 26.07.2013

Blog yazarı annelerden yeni annelere tavsiyeler

İnternet dünyasının fenomeni olan anneler, Pudra.com okuyucusu anne adayları ve çiçeği burnunda anneler için test edilmiş, onaylanmış öneriler sunuyor.

Blog yazarı annelerden yeni annelere tavsiyeler lohusa anne bebek 3
3/10

Blogcu Anne


  • Doğum öncesinde, özellikle de ilk hamileliğinizi yaşıyorsanız, -çok klişe olacak ama- kıymetini bilin. Kendinizi şımartın, başkalarının şımartmasına da izin verin. Tekrarlayan hamilelikler ilkine hiç benzemiyor, peşinden koşturmanız gereken bir ufaklık varsa hamile olduğunuzu unutuyorsunuz. Bu yüzden ilk gebelik çok özel, tadını çıkarın.
  • Doğum sonrası dönemde de yardım almaya çalışın. Ama aileden birinden, ama -imkanınız varsa- dışarıdan. Yardım alma imkanınız yoksa ya da almamayı tercih ediyorsanız da ne kadar zor bir iş yaptığınızın farkında olun ve kendi sırtınızı iyice bir sıvazlayın.
  • “Bir çocuk büyütmek için koca bir köy gerekir” diyor bir Afrika atasözü. Bebeğin en hızlı büyüdüğü ilk senesinde, annenin bir yandan anne olmaya alışması, bir yandan da kendi hayatına devam etmesi hiç kolay değil. Bunun altından kalkamamak ya da kalkamayacağını düşünmek de anormal değil. Bunun bilincinde olun, "mükemmel" olmaya çalışmayın.


Blogcuanne.com
yaratıcısı
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2