@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 21.03.2011

Anne sütü pompayla nasıl sağılır?

Sütü olduğu halde, çalışan ya da herhangi bir nedenle bebeğini emziremeyen anneler sütünü sağarak bebeğe verebilir. İşte, pompayla süt sağma yöntemleri...

İZLE: MAKİNENİN SÜT ÜRETİMİNE ETKİSİ👇 
Sezaryenle doğum yapacaksanız sütünüzün hemen gelmemesi çok normal. Bu durumda elektrikli pompa ile sütünüzü sağıp bebeğinize vermeniz gerekiyor. Sütünüzün gelmesinde bir problem yoksa ve gerek çalışma gerek başka nedenlerden dolayı gibi bebeğinizi emziremiyorsanız sütünüzü el pompalarıyla ya da pilli pompalarla boşaltabilirsiniz. Süt sağımı ile daha detaylı bilgileri Evde Bebek Bakımı Uzmanı Melek Yenigün anlatıyor. Sorularınızın cevaplarına ulaşmak için videolara tıklayın.

Anne sütü pompayla nasıl sağılır?

Anne sütü pompa ile nasıl sağılır?
Gerek çalışma hayatı gerekse birden fazla bebek sahibi olmaktan kaynaklı, emzirme işlemini gerçekleştiremeyen anneler elektrikli pompa ile sütlerini sağabilirler.Süt sağarken nelere dikkat edilmeli?
Süt sağma işlemi öncesinde ellerin ve sağma pompalarının hijyenik olması dikkat edilmesi gereken en önemli şey.Süt sağmak için ne tür pompalar kullanılır?
Doğumdan iki gün sonra süt geldiğinde elektrikli pompa, sütünüz var ve sadece boşaltmak istiyorsanız da el pompalarıyla sütünüzü rahatlıkla boşaltabilirsiniz.

 


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER