Pudra.com 04.08.2011

Tefal'den konforlu bebek bakım ürünleri

Tefal, bebeklerin ihtiyaçlarına özel geliştirdiği Tefal Baby Home serisini ebeveynlerin beğenisine sunuyor. Bu seride hava nemlendiriciden biberon ısıtıcıya, sterilizörden buharlı pişiricey kadar her şey var.

Tefal, bebek sahibi olarak mutluluğun en büyüğünü yaşayan ve yaşayacak aileler için özel olarak geliştirdiği ürünlerle annelerin ve babaların hayatını kolaylaştırıyor. Birbirinden farklı 6 üründen oluşan Tefal Baby Home serisi pastel renkleri, yuvarlak hatlı tasarımları ve hayatı kolaylaştıran özellikleriyle dikkatleri çekiyor.

Tefal'den konforlu bebek bakım ürünleri

Tefal Baby Home serisi Hava Nemlendirici:
Bebeğin uykusu süresince soluduğu havaya özen göstermek çok önemlidir. Her mevsimde rahat bir uyku için bebek odasının nem oranı %30-50 ve sıcaklığı da 18-20 derece arasında olmalıdır. Hava nemlendirici bebek odasının havasına mikroskobik boyutta soğuk su zerrecikleri yayarak nem seviyesini artırır. Böylece, odadaki nem %30-50 düzeyindeki rahatlık seviyesine ulaşmış olur. Tefal Baby Home serisi Hava Nemlendirici ürünü ile birlikte paketin içerisinden çıkan Termometre-Higrometre ise, bebeğinizin uyku esnasında daha rahat nefes alması için gerekli olan ideal oda sıcaklığı ve nem seviyesini ölçer.

Tefal Baby Home serisi Sterilizörleri:
Sterilizasyon bebeğinizin sağlığı ve hassas bünyesinin mikrop kapmaması açısından büyük önem taşır. Bu yüzden her kullanımdan önce biberon ve aksesuarlarını sterilize etmek çok önemlidir. Tefal Baby Home Buharlı veya Mikrodalga Sterilizörleriyle hızlı ve güçlü sterilizasyon sağlanır.

Tefal Baby Home serisi Buharlı Pişirici ve Blender:
Bebeğin gıdaları vitaminiyle birlikte tüketmesi hassas bünyesi için çok önemlidir. Pişirme, karıştırma, yeniden ısıtma ve buz çözme gibi 4 farklı eşsiz fonksiyonu bir arada sunan Tefal Baby Home serisi Buharlı Pişirici ve Blender bebeğinizi katı besinlerle tanıştırmaya yardımcı olur. Vitaminli yemek tarifleri ve öneriler rehberi ürünün yanında sunulan kitapçıkta yer alır.

Tefal Baby Home serisinde bulunan diğer ürünler
  • Biberon Isıtıcı
  • Termometre / Higrometre


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER