› 
 › 
21.11.2018

İyi müzik ve iyi yemeğin adresi Gabbro Resto Bar yeni sezonu açtı!

İyi yemek ve iyi müzik deneyimi sunan Gabbro yeni sezona kapılarını açtı. Açılış gecesinde Serhat Kılıç, İpek Dinç Yüce, Teema ve Aymila Taşçı sahne aldı.

Muhteşem lezzet ve müzik deneyimi sunan, Swissôtel The Bosphorus - İstanbul'un içinde yer alan GABBRO yeni sezon için kapılarını 20 Kasım 2018 Salı gecesi açtı. Gabbro'nun açılış gecesi olan Gorgeous Night gecesinde Serhat Kılıç, İpek Dinç Yüce, Teema ve Aymila Taşçı sahne aldı. Geceye Rafet El Roman, Ömür Gedik, Ece Sükan, Güneri Civaoğlu, Gökhan Tepe, Pınar Hotiç, Ayşe Tolga, Sinem Yıldırım, Faruk Süren, Yelda İpekli, Şah Yaycı, Şenol İpek, Özlem Güsar, Atıl Kutoğlu, Gamze Saraçoğlu, Celil Nalçakan, Ersoy Çetin, Levent Erden ve Özge Özder gibi pek çok ünlü katıldı. 

PR çalışmalarını prfit İletişim Danışmanlığı'nın sürdürdüğü, Swissôtel The Bosphorus - İstanbul'un içinde yer alan Gabbro, yeni sezon için kapılarını açtı. Gabbro'nun Gorgeous Night açılış gecesinde caz vokali ile kulakların pasını alan ve enerjisi ile herkesi ayağa diken yorumcu İpek Dinç Yüce, kemanı ve vokali ile güzel dakikalar sunan Aymila Taşçı, egzotik tarzı ile hem kulağa hem de gözlere hitap eden TEEMA ve tabii ki Gabbro gecelerinde her cumartesi akşamı sahne alacak; bitmek bilmeyen enerjisi, çılgın espri anlayışı ile yer alacak Oyuncu ve Yorumcu Serhat Kılıç sahne aldı.
 
Serhat Kılıç / Gabbro
Serhat Kılıç / Gabbro

Serhat Kılıç'ın sahnesi bununla sınırlı değildi. Konuklar arasında yer alan Rafet El Roman da, Kılıç'ın daveti ile sahnede çok sevilen iki parçasını söyledi. 

Gabbro Gorgeous Night'a ünlü akını oldu.
 
Gorgeous Night, Gabbro
Fotoğraf, soldan sağa: Gökhan Tepe, Ece Sükan, Güneri Cıvaoğlu, Ömür Gedik, Atıl Kutoğlu


Gabbro Gorgeous Night adlı açılış gecesinde Rafet El Roman'ın yanı sıra Ömür Gedik, Ece Sükan, Güneri Civaoğlu, Gökhan Tepe, Pınar Hotiç, Ayşe Tolga, Sinem Yıldırım, Faruk Süren, Yelda İpekli, Şah Yaycı, Şenol İpek, Özlem Güsar, Atıl Kutoğlu, Gamze Saraçoğlu, Celil Nalçakan, Ersoy Çetin, Levent Erden ve Özge Özder gibi isimler de bulundu ve gecede GABBRO’nun otantik Avrupa yemekleriyle bezenen menüsünden örnekler sunuldu.

Yeni sezona iddialı bir başlangıç yaparak yoğun ilgi gören GABBRO, şık ve kendine özgün dekorasyonu, canlı müzik performansları ve yenilenen zengin menüsüyle gece hayatına yeni bir soluk getiriyor.
 
Gabbro mekan

Boğaz’ı kucaklayan muhteşem manzarasında misafirlerini ağırlayan GABBRO’da; Her Cumartesi Serhat Kılıç ile ‘’Gorgeous Night’’, Cuma akşamları Jazz’ın güçlü ismi İpek Dinç Yüce ve Perşembe akşamları Hollandalı-Faslı şarkıcı Teema benzersiz sahne performansları sergiliyor.
 
Teema
TEEMA

Pazartesi, Salı ve Çarşamba akşamları ise Aymila Taşçı piyano ve vokal dinletisiyle misafirler hem lezzete hem de müziğe doyacakları keyifli bir ambiyansla buluşuyor.
 
İpek Dinç Yüce, Gabbro
İpek Dinç Yüce

Lezzeti ve eğlenceli aynı çatı altında iddialı bir şekilde sunan GABBRO, Pazar günleri hariç her gün 17:00’den 02:00’ye kadar hizmet veriyor!

GABBRO RESTO BAR
Giyim kodu: Şık | Hizmet aralığı: Sadece kış aylarında hizmet veriyor | Rezervasyon telefon: +90 543 326 81 11 | E-posta: restaurantreservation.istanbul@swissotel.com | Açık olduğu günler: Pazartesi - Cumartesi arasında 17:00 - 01.00 arası | Adres: Swissôtel The Bosphorus - İstanbulVişnezade Mah. Acısu Sok. no.19 Maçka, Beşiktaş/İstanbul | Telefon: +90 212 326 11 00 | E-posta: istanbul@swissotel.com

Gabbro'nun açılış gecesine katılan ünlü simaları ve geceye dair fotoğrafları görmek için fotoğraf galerimize tıklamayı unutmayın!
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2