@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 18.12.2015

Kirli saçlar için pratik modeller ve yapılışları

Stil sahibi görünmek için saçınızı hergün yıkamanıza gerek yok. Hacmini kaybetmiş ve şekil almayan saçlar için seçtiğimiz modelleri mutlaka denemelisiniz.

Getty Images

Uzmanlar çok sık yıkanan saçlar konusunda bizi uyarıyor. Şampuanların ve saç bakım ürünlerinin içindeki yıpratıcı kimyasallardan ne kadar uzun süre ayrı kalabilirsek o kadar iyi. Sadece daha güçlü ve dayanıklı saç telleri için değil, saç derisi sağlığı için de saç yıkama zamanını iyi ayarlamak gerekiyor. İdeal saç yıkama sıklığından Saçları hergün yıkamak doğru mu? başlıklı yazımızda daha ayrıntılı olarak bahsetmiştik.

Saçınızın sağlığı ya da sadece üşendiğiniz için saçınızı yıkamadınız ve kuru şampuanlar da fayda etmiyor mu? Sorunları fırsata çevirmek için çok uygun bir zaman! Stilinize farklı bir dokunuş katın, görünüşünüzü zenginleştirecek örgüler, topuzlar ve atkuyrukları sizi bekliyor. 

Kirli olduğu için şekil alamayan saçınızı gizlerken size şıklık katacak saç modellerini ve yapılışlarını incelemek için galerimize göz atın.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız
Saç bakımında en çok yapılan hatalar
Saç bakımında çevrenizden aldığınız tavsiyeler her zaman işinize yaramaz, çünkü saç bakımında doğru sandığımız birçok yanlış söz konusu. Dermatoloji Uzmanı Dr. Selda Yıldırım Tar, saç bakımı hakkında en yaygın yanlışları açıkladı.

2016 İlkbahar-Yaz saç trendleri
2016 İlkbahar-Yaz podyumlarından derleyerek hazırladığımız saç trendleri raporumuzu okumadan kuaförünüze uğramayın!

Hint yağının cilde ve saça faydaları
Hint yağının cilde ve saça faydalarını ve nasıl kullanmanız gerektiğini Pudra.com olarak araştırdık. Bu mucize yağdan şifalanmayı deneyin.

Pinterest'te en çok beğenilen saç modellerinin yapılışları
Saçlarında farklılık yaratmak isteyenler için Pinterest'de en beğendiğimiz saç yapım modellerini bir araya getirdik...
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2