› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 15.12.2009

Mango 2010 İlkbahar-Yaz defilesinde Scarlett ve Dree rüzgarı!

Scarlett bayrağı devretti. Mango'nun yeni sezon mankeni Dree Hemingway oldu.

Mango İlkbahar-Yaz 2010 sezonu için erkek ve kadına yönelik olarak tasarladığı yeni koleksiyonunu 11 Kasım Çarşamba günü Madrid Caja Mágica’da tanıttı.

Mango 2010 İlkbahar-Yaz defilesinde Scarlett ve Dree rüzgarı!
Scarlett Johansson, Dree Hemingway

Mango Başkanı İsak Andic, İspanyol firmasının önümüzdeki sezon için sunacağı kreasyonları öğrenmek üzere sezonun en gözde etkinliklerinden biri olarak kabul edilen bu defileye gelmiş olan pek çok tanınmış simayı kabul etti.

Firmanın imgesi olan Scarlett Johansson defileye önümüzdeki sezon için Mango kataloğunda başrol sahibi diğer bir model olan Dree Hemingway ile birlikte katıldı.



Naty Abascal, Scarlett Johansson, Isak Andic, Maria Garcia Rasilla


Ayrıca cemiyet, sinema, moda, müzik ve televizyon dünyasına mensup olan ve bu önemli moda randevusunu kaçırmak istemeyen pek çok tanınmış simadan bazıları şunlardı: Naty Abascal, Konstantin de Bulgaria ve María Gª de la Rasilla, Alejandra de Rojas, Simoneta Gómez-Acebo, Gómez-Acebo çifti (Fernando ve Mónica), Cari Lapique, Carla Goyanes, Luis Medina, Patricia Medina Abascal, Laura Vecino, Moises de la Renta, Eugenia Martínez de Irujo, Rosa Tous, Ana Rodríguez de Bono, Pepe Barroso ve Mónica Silva, Ana Gamazo de Abelló, Fabiola Toledo, Fiona Ferrer Leoni, Álvaro de Marichalar, Olivia de Borbón, Bruno Senna, Claudia Ortiz Domecq, Carmen March, Maxi Iglesias, Úrsula Corberó, Leticia Dolera, Nerea Garmendia ve Jesús Olmedo, Toni Acosta, María Botto, Mónica Cruz, Yuriria del Valle, Fanny Gautier, Esmeralda Moya, Rubén Ochandiano, Lola Marceli, Alejandra Jiménez, Verónica Sánchez, Vanesa Romero, Amaya Montero, Emilia de Poret, Dover’den Llanos kardeşler, Pignose grubunun üyeleri, Los Vivancos, Sonia Ferrer, Anne Igartiburu, Raquel Sánchez Silva, Ana García Siñeriz, Paula Vázquez, Sara Carbinero, Mª José Besora, Arantxa de Benito, Priscila de Gustín, Mónica Hoyos, Paloma Lago, Mª José Suárez, Raquel Rodríguez, Carla Pereira, Elisabeth Reyes.





Görüşler

Scarlett Johansson
“Bence çekici bir insan kendine güvenen insandır. Mango ile çalışmaktan çok hoşnutum. Bu onlarla gerçekleştirdiğim ikinci kampanya. Fotoğrafçı Mario Sorrenti kendimi çok rahat hissetmemi sağlıyor; fotoğraf çekimleri çok eğlenceli oluyor. Mango’yu pek çok ferah ve genç kıyafeti bir arada sunan casual bir firma olarak görüyorum. Olmazsa olmazlarım ise, jeans ve tişörtler. Genelde düz ayakkabılar giyerim. Çünkü New York’da yaşıyorum ve orada çok yürümek gerekir ama topuklu ayakkabılara da bayılıyorum. Bir sürü ayakkabım var çünkü benim favori aksesuarlarım onlar. Seyahat etmek için, çoğunlukla siyah renkte çok yönlü kıyafetler, ceketler ve botlar yanımda götürürüm. Benim için en önemli olan şey, kendimi rahat ve güvende hissetmem.”

Moda ile ilgili olarak ise Scarlett şunları belirtiyor: “Moda trendleri ve tasarımcılarla ilgili olarak güncel bilgilerden haberdar olmak ve yenilikleri, fotoğrafları görmek için moda dergileri okuyorum.”

“Projelerim arasında Broadway’de bir tiyatro eseri mevcut, “A view from the bridge”. Çok memnunum ama hala provaları gerçekleştirmekteyiz: telaşlanmama bile fırsat kalmadı. Önümüzdeki 10 yıl boyunca neler yapacağımı bilmiyorum, şimdiden fikir yürütmem zor ama sinemada devam edeceğimi sanıyorum ve sağlığımı muhafaza etmeyi umuyorum. Aktris ve şarkıcı olmama karşın, kendimi her şeyden öte aktris olarak hissediyorum, benim mesleğim bu. En son diskim olan “Break up” profesyonel bir disk olmaktan ziyade arkadaşlar arasında yarattığımız bir çalışma. Arkadaşım olan Pete Yorn ile gerçekleştirdik. İnsanlarla paylaşmayı seviyorum ve umuyorum ki insanlar bunu sevecek”.





Dree Hemingway
Efsanevi Ernest Hemingway’in torununun kızı olan model önümüzdeki sezonun Mango kataloğu için poz verdi. Dree şunları belirtti: “Mango ile işbirliği yapmak üzere burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum ve heyecanlıyım. Koleksiyonlarını çok beğeniyorum ve günün herhangi bir saatinde giyebileceğin giysi çeşitliliğine sahipler. Modayı seviyorum ama benim giyinme tarzım oldukça sade. Madrid’i zaten biliyordum ve Barselona’da da bulunmuştum. İspanya’yı çok seviyorum ve burada olduğum zamanlar kendimi keyifli hissediyorum”.


Mango'nun 2010 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu yılbaşından sonra pudra.com'da görebilirsiniz.


Mango ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için tıklayın:

2010 kışının favorisi Mango. Gardıroplarımızın vazgeçilmez markası Mango, 2010 kış sezonuna muhteşem bir koleksiyonla girdi.

Facebook’ta Mango fırtınası esiyor! Facebook'ta kendi Mango gardırobunuzu oluşturabilir ve sonunda da bunu kazanabilirsiniz. Hediye çekleri de cabası!

Mango’nun başrolünde Scarlett var! Scarlett Johansson, MANGO’nun yeni imgesine dönüşerek Sonbahar/Kış 09 kampanyasının başrolünü üstleniyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER