› 
 › 
23.01.2019

adidas Originals Falcon ünlü oyuncularla buluştu

Genç oyuncular Aslı Bekiroğlu, Biran Damla Yılmaz, Aybüke Pusat, Hayal Köseoğlu, Hazar Motan ve Meriç Aral, Falcon için kamera karşısına geçti.

adidas Originals’ın Cesur Modeli Falcon, televizyon dünyasından ve dijital medyadan ünlü isimlerle modifiye otomobil çekimi gerçekleştirdi. 

adidas Originals 90’ların köklerine saygı duruşunda bulunan modeli Falcon için ünlü isimlerle sıra dışı bir çekim gerçekleştirdi. Kendi alanında yaratıcılıklarıyla hayata dokunan isimler bir otomobil garajında kamera karşısına geçti.

adidas Originals 90’ların köklerine saygı duruşunda bulunan modeli Falcon’a özel bir çekimle 90’ların nostaljisini modern bir enerjiyle buluşturdu.

Sarıyer’de proje arabalara ve klasik araçlara restorasyon servisi veren Freeks Perfomance adlı garajda gerçekleştirilen çekimde, 90’lı yılların ünlü yarış otomobillerinden biri modifiye edilerek günümüze uyarlandı. Modifiye otomobil günümüz enerjisiyle yaratıcı isimlerle buluştu. Genç isimler, fotoğraf sanatçısı Ali Kalyoncu’ya verdiği pozlarla bir araya geldi.
Aslı Bekiroğlu, Meriç Aral, Biran Damla Yılmaz
Fotoğraf, soldan sağa: Aslı Bekiroğlu, Meriç Aral, Biran Damla Yılmaz
 

Garajın günlük hayattaki karmaşasıyla birlikte ironi yaratılan çekimde genç oyunculardan Jet Sosyete'den Aslı Bekiroğlu, Kırgın Çiçekler'den Biran Damla Yılmaz, Aşk-ı Memnu'nun Pelin'i, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin Derya'sı Hayal Köseoğlu, Aybüke Pusat, yine Kırgın Çiçekler dizisinden Hazar Motan ve Medcezir dizisi ile daha fazla insan tarafından tanınmaya başlayan oyuncu Meriç Aral ile dijital dünyanın yaratıcı isimlerinden Begüm Tank, Esra Akpınar (@raymalifalitikoo), Pelin Dündar (bikotbitisortmag, pinkfreud) Kedimari, Merve Polat, Seda Şen kamera karşısındaydı.

adidas Türkiye çalışanları da çekime katılarak Falcon enerjisini, bu isimlerle eşlik edip kendi pozlarını vererek kutladı.

Çekimin temelinde yatan fikir ise; yaratıcılık oldu. Global kampanyada Kylie Jenner’ın yaratıcılığıyla modifiye ettiği otomobilin, cesareti ifade etmenin bir yolu olması gibi çekimlerin Türkiye ayağında da modifiye edilen spor otomobil, Falcon tarzının doğal bir parçası ve en önemli aksesuarı oldu. Seçilen otomobil de en az yaratıcı isimlerin giymeyi seçtiği ayakkabı kadar önemliydi.

Bu haber de ilginizi çekebilir: adidas Originals'in Falcon ve Yung 96 modellerinin yepyeni renkleri
adidas Originals, Yung 96 ve Falcon modellerine çarpıcı renk yelpazesi uygulayarak en popüler çağdaş siluetlerinin yeni versiyonlarını piyasaya çıkardı.

Falcon’la 90’ların ayakkabı tasarımı bileşenlerini kullanan adidas Originals, klasik spor ayakkabı estetiğinin nostaljik çekiciliğini bu modelle öne çıkarıyor. Model file yapısı süet ve nubuk parçalar ile birleşerek hafif EVA tabanların üzerine yerleştiriliyor ve bu tam da bu haliyle bizi 90’larla buluşturan yapısını alıyor. Falcon, dayanıklı yüksek taban ve birkaç vurucu nokta ile tamamlanıyor.

Falcon silueti capcanlı dora/pembe, kırmızı/beyaz/mavi tonları ve çok sayıda çarpıcı noktası ile çok farklı bir karaktere sahip. Ayakkabının EVA tabanı, klasik Torsion™ şeridi ile tamamlanmış, adidas Trefoil logosu ise modelin ön kısmında, topuğunda ve dilinde yer alıp nostaljik bir hava yaratıyor.

İlgili haberlerimiz:

​Kylie Jenner adidas Originals Falcon ile buluştu
Adidas Originals yeni sezon modeli Falcon, Kylie Jenner iş birliği ile görücüye çıktı. İşte moda öncüsü iki tarzın birleşimi ile oluşan kampanya detayları.
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2