› 
 › 
09.04.2022

Burçlardaki dört element ev dekorasyonuna taşındı

Kırmızı tonları açlık dürtüsünü tetiklerken, yeşil renk denge; mavi sadakat ve güven, mor ise maneviyat ve hayal gücünü temsil ediyor.

Elementlerin enerjisi ve renklerin ahengini yansıtan 4 Element Koleksiyonu, yaşam alanını kendine özel alanlara dönüştürmek ve kendi ruhunun bir yansımasını eklemek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak. 

Burçlardaki dört element ev dekorasyonuna taşındı
 
Karaca Home'un Hava, Su, Toprak, Ateş elementlerinin her birini temsil eden renklerin bir araya geldiği yeni koleksiyonu 4 Element Koleksiyonu'nda nevresim grubundan, banyo tekstiline; sofra tekstilinden özel el yapımı seramik aksesuarlara kadar birçok ürün yer alıyor. Yüzde 100 pamuktan üretilen tekstil ürünleri doğal dokusu ile elementlerin enerjisine eşlik ediyor. 
 
4 Element Koleksiyonu

İlk çağlardan beri, yaşamın kaynağını anlamak için birçok çalışmaya konu olan 4 elementin özelliklerini yansıttıkları renklerle yakın ilişkisi bulunuyor. Bu elementlerin renkleri çoğunlukla bilinmese de ya da fark edilmese de günlük hayatın akışında bir etki bırakıyor. Örneğin kırmızı ve tonları açlık dürtüsünü tetiklerken, yeşil renk denge ve uyumu, mavi sadakat ve güveni, mor maneviyat ve hayal gücünü temsil ediyor. Karaca Home elemetlerin ve temsil ettiği renklerin yolculuğundan yola çıkarak hazırladığı koleksiyon ile evin çeşitli alanlarında mistik bir enerji yayacak.

Karaca Home’un yeni koleksiyonunda Hava elementinde mavi, hardal, beyaz ve açık gri; Su elementind emavi, açık mavi, antrasit ve blush; Toprak elementinde hardal, bej, vizon ve blush; Ateş elementinde ise hardal, terracota, koyu gri ve gri renkleri yer alıyor.  Bu renklere göre kombin yapılabilecek yatak örtüsü, kırlentler, yastıklar, el ve vücut havlusu, bornoz, peştamal, masa örtüsü, peçete gibi ev tekstil ürünlerinin yer aldığı 4 Element Koleksiyonu elementlerin benzersiz enerjisini yaşam alanlarına taşıyor.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER