› 
 › 
Pudra.com 13.04.2012

Gamze Saraçoğlu duvar kağıdı tasarladı

HannaHome’un temsilciliğini yaptığı duvar kağıdında trendleri belirleyen dünyaca ünlü Rasch markası bir ilke imza atarak Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcılarından Gamze Saraçoğlu imzasını taşıyan yeni koleksiyonu ile duvar kağıdını yeniden yorumladı.

Duvar kağıdı sektöründe dünya çapında gerçekleştirdiği tasarım projelerine bir yenisini daha ekleyen Rasch’ın, Gamze Saraçoğlu ile hazırladığı bu koleksiyonu, Türkiye’den bir moda tasarımcısı imzasını taşıması ve tamamen Türkiye’ye özel olarak hazırlanması açısından bir ilk olma niteliği taşıyor.

Gamze Saraçoğlu duvar kağıdı tasarladı

Yeni işbirliği ile tasarım yolculuğunu kumaşlardan, yaşam alanlarına taşıyan başarılı moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu ise, "Bir moda tasarımcısı olarak şimdiye kadar tasarımlarımla siluetlere dokunabilirken, bu özel koleksiyonla birlikte insanların yaşam alanlarında hayatlarına dokunabilecek olmak benim için farklı bir heyecan.... Rasch gibi alanında öncü bir marka ile böyle bir projeye imza attığım için çok mutluyum." şeklinde konuştu.

Koleksiyon 8 tema altında toplanıyor
Koleksiyon içerisinde; naif ve romantik düş bahçesi, hareketli ve minimal ritm, kanaviçe desenleri ile nostaljik kanvas, çiçeksi giz, geçmişin izlerini günümüze taşıyan twist, şal motifleri ile ritüel, Swarovski taşlı seçenekleri ile geometrik retouch, detayın gücünü bütünün zarafeti ile birleştiren mozaik olmak üzere 8 farklı tema, ünlü tasarımcının farklı duygularını yaşam alanlarına yansıtıyor.


İncelikle işlenmiş desenlerin, yumuşak renk kullanımları ile harmanlandığı koleksiyon, Gamze Saraçoğlu’nun estetik anlayışı ile günümüzün romantizmini kucaklıyor.Gamze Saraçoğlu imzasını taşıyacak bu özel koleksiyon Mayıs ayı içerisinde satışa sunulacak. Koleksiyonda bulunan duvar kağıtlarının 1 rulosu için (5m2) KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatı 120 Euro, Swarovski taşlı modeller için ise 1 rulosu (1,5m2) KDV dahil 240 Euro olarak belirlendi.


Hannahome.com.tr


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER