@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 18.11.2016

Sağlıklı yaşam tutkunları bu festivalde buluşuyor

Doğal ve sağlıklı yaşam tutkunları 24-27 Kasım tarihleri arasında Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali'nde buluşacak.

Bu yıl 35. kez düzenlenecek Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali doğal ve sağlıklı yaşam konusunda toplumsal bilincin oluşmasına öncülük etmeye devam ediyor. 24-27 Kasım tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi’nde gerçekleşecek festival doğal yaşama ilişkin akla gelen her soruyu ve ihtiyacı cevaplamaya hazırlanıyor. 

FESTİVAL

Festivalde; konferanslar, workshoplar, müzik ve sanat etkinlikleri, imza günleri ve sergilerin yanı sıra günlük yaşamımıza yansıyan doğal ürün ve hizmetlerin stantları yer alacak.
 
Festivalin öne çıkan ismi kim?
4 gün sürecek ve 80'in üzerinde etkinliğe yer verilecek festivalin açılışında, ünlülerin şamanı olarak da bilinen Şaman Durek Verrett, "Sağlıklı Yaşam Savaşçısı Olmak" başlıklı bir konuşma yapacak. Dünyaca ünlü isimlerin ötealemler konusunda rehberliğine başvurduğu bir şaman olan Durek; bedensel, duygusal ve sosyal boyutta sağlıklı, dengeli, 'iyi olma halinde yaşamak' konusunu ele alacak.
 
Festivalde başka hangi etkinlikler olacak?
Festivalde ayrıca; aralarında Aşkım Kapışmak, Korkut Keskiner, Hande Kazanova, Ertuğrul Akbay, Haktan Akdoğan, Prof. Dr. Kemal Nuri Özerkan'ın da bulunduğu yerli ve yabancı uzmanlar, ütopya, GAPS Sendromu, alkali beslenme, tasavvuf, astroloji, holistik tıp, Tai Chi, doğa koruma, homeopati, biofoton teknolojisi, Dorn metodu, emotrans, içgüdüsel resim atölyesi, hipnoterapi,  spor, sağlıkla uzun yaşamak, çiçek terapisi, meditasyon, regresyon terapisi gibi çeşitli konularda seminer ve workshoplar düzenlenecek. Festivalde, "Usûlden Nağmeye Etkileşimli Türk Müziği Konseri", genç sanatçılardan "Bugünün İnsanı ve Doğa" temalı Resim ve Seramik sergisi, "Chigong Uygulaması", "İçe Yolculuk ve Meditasyon Deneyimi" gibi aktiviteler de yer alacak.

​festivaistanbul.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER