Pudra.com 27.09.2013

Slow Fish İstanbul 17 Ekim'de

İstanbul'un Lüfer Bayramı ile dönüşümlü olarak iki yılda bir gerçekleşecek olan Slow Fish Istanbul'un ilki 17 Ekim'de başlıyor. Etkinlik, çocuklarla atölyeler, film festivali, yemek yarışmasını içeriyor.

Fikir Sahibi Damaklar'ın "İstanbul Lüfere Hasret Kalmasın" kampanyasını takiben başlattığı ve her yıl ekim ayının üçüncü hafta sonu kutlanan İstanbul'un Lüfer Bayramı ile dönüşümlü olarak iki yılda bir gerçekleşecek olan Slow Fish Istanbul 17-20 Ekim 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Slow Fish İstanbul 17 Ekim'de

10 ülkeden 70'in üzerinde delegenin sunumları ile zenginleştirecekleri ve akademik tartışmalardan çocuklarla atölyelere, film festivalinden yemek yarışmasına pek çok katmanıyla katılıma açık ilk Slow Fish Istanbul, 17 Ekim'de Boğaziçi Üniversitesi, Albert Long Binası'nda başlıyor.

Bölgesel bir toplantı ve etkinlikler bütünü olan Slow Food İstanbul, uluslararası Slow Fish kampanyası çerçevesinde gerçekleşen bir bölgesel etkinlik. Türkiye'nin yanı sıra, İtalya, Yunanistan, Bulgaristan, Arnavutluk, Makedonya, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan ve Ukrayna'dan delegeler de katılacak.

Balıkçı topluluklarının, aşçılar, akademisyenler ve pek çok çevre örgütünün yanı sıra tüketiciyi de dahil edecek Slow Fish Istanbul sürecinde sürdürülebilir bir geleceğe doğru gayretler birleştirilmeye çalışılacak.

Slow Fish Istanbul etkinliğine katılım açık ve ücretsiz.


POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER