› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 21.03.2017

2017 Cappadox'da dünyadan çıkış yollarını bulalım

2017 Cappadox "Dünyadan Çıkış Yolları" teması altında Kapadokya'nın özel doğasında bu yıl üçüncü kez düzenleniyor.

Cappadox katılımcıları bu yıl da çağdaş sanat ve açık hava programının iç içe geçtiği özgün bir deneyim yaşamaya hazırlanıyor.

2017 Cappadox'da dünyadan çıkış yollarını bulalım

Doğanın ve tarihin bir arada deneyimlendiği Kapadokya coğrafyasının milyonlarca yıllık katmanları, Cappadox programında her sabah bulunan Jeoloji Gezisi Doç. Dr. Evren Çubukçu liderliğinde düzenleniyor.
2017 Cappadox'da dünyadan çıkış yollarını bulalım
Gezi, yaklaşık 10 milyon yıl öncesinden yakın zamanlara kadar devam eden şiddetli volkanik patlamalarla yerleşen kayaların, zaman içinde atmosferik etkilerle aşınmasıyla oluşan Kapadokya'daki görkemli yeryüzü şekillerini kapsayacak. Kapadokya'daki volkanik faaliyetler ile oluşan bu kaya kütlelerinin ve peri bacalarının Göreme ve Soğanlı bölgelerinde bulunan en dikkat çekici olanları tanıtılacak, oluşumlarındaki jeolojik etmenler katılımcılarla paylaşılacak.

Küratörlüğünü Fulya Erdemci ve Kevser Güler’in üstlendiği, Türkiye’den ve uluslararası çağdaş sanat dünyasından yeni sanatçıların katılımıyla ve Kapadokya’dan yeni işbirlikleriyle şekillenen, 18 Mayıs-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Cappadox 2017’nin Çağdaş Sanat Programı birbirinden farklı deneyimleri barındırıyor.

Tarih:18-21 Mayıs 2017
cappadox.com


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER