› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 30.06.2015

Balayı için en iyi küçük oteller (2015)

Romantik ve unutulmaz bir balayı için 2015'in en iyi butik otellerine mutlaka göz atmalısınız. Bu küçük oteller, muhteşem bir balayı için her detaya önem veriyor. KucukOteller.com.tr editörü İzim Bozada, Pudra.com okuyucuları için 2015'in en iyi romantik otellerini yazdı.

Balayı için en iyi küçük oteller (2015) luna begoncil en 2
2/17

Losta Sahil Evi - Selimiye/Marmaris


Biraz Ege, biraz Akdeniz kokan, geleneksel köy yaşamının doğallığındaki dokusuyla berrak denizi, zeytini, narı, badem ağaçlarıyla bezeli kıyılarıyla ve yoldan geçenlerin aklını çelen melisa kokulu havasıyla ruhunuzu dinlendireceğiniz mavi bir cennet Selimiye.
Bu muhteşem güzellikteki balıkçı köyünde doğayı bütün ihtişamı ile karşınızda bulmak istiyorsanız; Selimiye’nin eski adıyla anılan Losta Sahil Evi'ne gitmelisiniz.
Losta Sahil Evi'nde günün ilk ışıklarıyla sizi dingin bir deniz, nar ağaçlarının altında zengin bir kahvaltı bekliyor. Sadece 13 şezlongun olduğu iskelede gün boyunca güneşin ve denizin tadına varın. Zevkli döşenmiş odalarının her birinden Selimiye'nin eşsiz koyunu görebilirsiniz. Odanızın verandasında kendinizi Ege’nin büyüleyici sessizliğine bırakın. Losta Sahil Evi'nin zarif sahibesi Mehtap Hanım, balayınızın harika geçmesi için ince zevkini konuşturacaktır. Akşamüstü içkinizi yudumlarken bu eşsiz koya bakmaya doyamayacaksınız.

Losta Sahil Evi
Telefon: (0530) 762 97 41
(0530) 762 97 40
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2