› 
 › 
Pudra.com 13.09.2012

Angelina Jolie bugün Türkiye'de

Mülteciler Yüksek Komiseri Antonio Guterres’in, Suriye’den kaçarak sınır komşuları Ürdün, Lübnan ve Türkiye gibi ülkeleri ziyaret etme programına Jolie de katıldı. ABD’li ünlü film yıldızı ve BM Özel Elçisi Angelina Jolie, Cumhurbaşkanı Gül'e konuk olacak.

Mülteciler Yüksek Komiseri Antonio Guterres ve Angelina Jolie, Ürdün ve Lübnan’da tamamladıkları ziyaretlerinin ardından bugün Gaziantep’te Suriyeli sığınmacıların bulunduğu bazı kampları ziyaret edecekler. Jolie ve Guterres, yarın da Türkiye’deki temaslarına devam edecek.

Angelina Jolie bugün Türkiye'de

Guterres, Portekiz Başbakanı olduğu günlerden beri yakın dostluğu olan Gül’ü de ziyaret edecek. Bu kapsamda Guteress ve Jolie, yarın öğleden sonra Çankaya Köşkü’nde Gül ile biraraya gelecek.

Özel elçiliğe terfi etti
Jolie, kamplardaki mültecilerin durumuna uluslararası toplumun dikkatini çekmek ve mülteciler için daha fazla yardım toplamak için Haziran 2011’de de Hatay’daki kampları ziyaret etmişti. BM Mülteciler Yüksek Komiserliği’nin iyi niyet elçisi olan Jolie, çalışmalarından dolayı nisan ayında özel elçiliğe terfi etmişti.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER