› 
 › 
24.10.2018

Meme kanseri ile mücadelede Işığım Pembe projesi hayat kurtarıyor

Avon, meme kanseri konusunda farkındalık yaratmak için dünyanın dört bir yanındaki 6 milyon temsilcisini Işığım Pembe projesi için seferber etti.

İZLE: EL İLE MEME MUAYENESİ👇 
Avon, meme kanseri konusunda eğitici bilgiler paylaşmak amacıyla, eşsiz ve güçlü bir kadınlar arası iletişim ağı yaratmak üzere, dünyanın dört bir yanındaki 6 milyon temsilcisini seferber ediyor. Avon, dünyanın dört bir yanındaki kadınları eğiterek farkındalık yaratmak ve hayat kurtarmak için başta temsilcileri aracılığıyla olmak üzere, kullandığı birçok iletişim platformu üzerinden Işığım Pembe projesini duyurusunu yapıyor.

Meme kanseri ile mücadelede Işığım Pembe projesi hayat kurtarıyor

Avon’un meme kanseriyle mücadelesinde başlattığı yeni projesi Işığım Pembe ile ilgili olarak Avon CEO’su Jan Zijdervald, “Avon olarak hiçbir kadının meme kanseri konusunda karanlıkta bırakıldığı için hayatını kaybetmemesi gerektiğine inanıyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki her bir kadının meme kanserinin risklerini, işaretlerini ve alması gereken aksiyonları bilmesini istiyoruz. Kampanyamız sayesinde dünyanın herhangi bir yerindeki bir kadında semptomların baş göstermesi halinde kanserin erkenden yakalanması ve mümkün olan en hızlı şekilde tedavi edilebilmesi sağlanacak. 

Avon Türkiye Genel Müdürü Orkun Gül ise, “26 yıldır meme kanseriyle mücadele eden markamızın, dünya çapında başlattığı Işığım Pembe projesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız Türkiye’de sahip olduğumuz temsilci ağımızı meme kanseriyle mücadele için seferber ederek ülkemiz çapında tüm kadınların farkındalık sahibi olmasını sağlamak. Bu kapsamda da Türkiye’de Türk Kanser Derneği ile işbirliği içerisindeyiz” dedi. 

Işığım Pembe projesine katılarak neler yapabiliriz?
  • Her kadının riskleri bilmesini sağlayalım: Böylece, yaşı ne olursa olsun, meme kanserine yakalanma risklerini ve bu riski yönetmek için yapabileceği pozitif değişiklikleri anlayabilir.
  • Her kadının işaretleri bilmesini sağlayalım: Böylece, meme sağlığının kendisi için ne anlama geldiğini bilip meme kanserinin erken işaretlerini tanıyabilir.
  • Her kadının nasıl aksiyon alacağını bilmesini sağlayalım: Böylece, ihtiyaç duyduğunda tıbbi yardım ve tavsiye alabilir.

Siz de sosyal medyada #isigimpembe etiketi ile meme kanseri hakkında doğru bilinen yanlışları paylaşın; korkuları ve olumsuzlukları birlikte yenelim!

Yeni IARC 2018 Meme Kanseri İstatistikleri
  • Dünyada her yıl 2,1 milyon meme kanseri vakası yaşanıyor.
  • Dünyada her yıl meme kanserinden 626.000’i aşkın ölüm meydana geliyor.
  • Meme kanseri dünyada kadınlarda en sık rastlanan kanser türüdür.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER