› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 05.05.2017

Annelik sevgisi hissedenlere özel proje

Anneler Günü içinde annelik sevgisi hisseden herkesin günüdür. Nestlé Purina PRO PLAN'nin Anneler Günü'ne özel içimizi ısıtan projesi Pudra.com'da.

Annelik sevgisi hissedenlere özel proje
Biricik annelerimizin günü yaklaşıyor. Ama Anneler Günü'nü içinde annelik sevgisi hisseden herkese armağan etmek de gerek. Aileden biri haline gelen sevimli evcil hayvanların sahiplerini de birer anneden saymamak olmaz. Nestlé Purina PRO PLAN, evcil hayvanlar ve sahipleri arasındaki duygusal bağı sahiplenerek Anneler Günü kapsamında imza attığı projede evcil hayvan sahiplerine minik dostlarıyla en güzel anlarını ölümsüzleştirme şansı tanıyor.


PRO PLAN Türkiye’nin sosyal medya hesaplarında yaptığı yarışmada, kullanıcılar minik dostlarıyla fotoğraflarını paylaştı ve içindeki annelik sevgisini anlattı. Yarışma sonucunda aralarında ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’un da yer aldığı jüri ile 10 kazanan belirlendi ve bu kazananlar minik dostlarıyla Mehmet Turgut tarafından kendi stüdyosunda fotoğraflandı. Projeyle ölümsüzleşen bu tatlı anılar, 7 Mayıs 2017 Pazar günü, saat 15:00’da’ Kanyon AVM’deki Mehmet Turgut’un #AiledenBiri sergisinde ziyaretçilerle buluşacak. Bu tatlı sergiyi kaçırmayın!
Annelik sebgisi hissedenlere özel proje


EN ÇOK OKUNANLAR
POPÜLER GALERİLER
2017 cannes film festivali kirmizi hali elbise moda
2017 ilkbahar yaz mayo modelleri
mango 2017 kampanya moda
alessandra ambrosio sokak stili moda
2017 ilkbahar yaz canta modelleri moda stil
2017 bikini modelleri plaj yaz stil
beyonce hamile stili moda
2017 mezuniyet elbiseleri ilkbahar yaz moda stil
EN YENİLER