› 
 › 
Pudra.com 22.07.2014

Ramazan Bayramı'nda bağışlar Darüşşafaka'ya

Bağışçılarının desteğiyle çocuklara iyi eğitim sunan ve çocukların yaşamlarını değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti “Var Ettiniz, Var Olun” kampanyasıyla Ramazan Bayramı'nda bağışlarınızı bekliyor.

Bu Ramazan Bayramı'nda Darüşşafaka'ya yapacağınız bağışlarla eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunmak ister misiniz? Annesi veya babası hayatta olmayan binlerce çocuğa 151 yıldır eğitimde fırsat eşitliği sağlayan Darüşşafaka Cemiyeti, “Var Ettiniz, Var Olun” sloganıyla başlattığı kampanya kapsamında Ramazan Bayramı'nda bağış çağrısında bulunuyor. “Fitre ve zekât” adı altında kampanya kapsamında yapılan bağışlar ayrı bir havuzda toplanarak Darüşşafaka’da okuyan öğrencilerin ihtiyaçları için harcanacak.

Ramazan Bayramı'nda bağışlar Darüşşafaka'ya

Eğitimde fırsat eşitliğinin savunucusu Darüşşafaka, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımızı 10 yaşındayken ailelerinden emanet alarak onlara uluslararası standartlarda eğitim fırsatı sunuyor. Her bir çocuğun düşünen, araştıran, sorgulayan, özgüvenli ve topluma karşı sorumlu, aydın bireyler olarak hayata atılmasını sağlayan Darüşşafaka’da ortaokul birinci sınıftan lise mezuniyetine kadar tam burslu, yatılı, İngilizce eğitim veriliyor. Öğrencilerin eğitim giderlerinin yanı sıra barınma, sağlık, giyim, kırtasiye gibi tüm ihtiyaçları değerli hayırseverlerin bağışlarıyla karşılanıyor.

Ramazan Bayramı'nda geleceğimizin temsilcileri çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak isteyenler Darüşşafaka’ya bağış yaparak eğitimde fırsat eşitliğine destek verebilir. Bağış yapılabilecek bankaların hesap numaralarına ve online bağış sayfasına darussafaka.org adresinden ulaşılabilir.

Ramazan Bayramı’na yönelik olarak hazırlanan bireysel ve kurumsal bağış sertifikalarını tercih ederek de sevdikleriniz veya çalışanlarınız adına Darüşşafaka’ya bağış yapabilirsiniz. Böylelikle onlara anlamlı bir armağan, öğrencilere de aydınlık bir gelecek sunabilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER