› 
 › 
01.03.2019

Supradyn'in yeni reklam yüzü Gülse Birsel

Supradyn yeni reklam yüzü olarak aynı sırada senaristlik, oyunculuk, köşe yazarlığı gibi birçok alanda çalışan sevilen ekran yüzü Gülse Birsel'i seçti.

Gülse Birsel, Supradyn Energy Focus reklam filminde başarıya odaklanmasının sırrını açıklıyor.

Supradyn'in yeni reklam yüzü Gülse Birsel
Supradyn ailesinin yeni üyesi Supradyn Energy Focus’un reklam filminde; aynı anda köşe yazarlığı, senaristlik, oyunculuk gibi birden fazla alana odaklanması gereken Gülse Birsel, başarıya nasıl odaklandığının sırrını paylaşıyor.

Yazar ve oyuncu Gülse Birsel, başarıya odaklanmak isteyenlerin destekçisi olarak Supradyn ürünleri arasında yerini alan Yeni Supradyn Energy Focus’un marka yüzü oldu. Yeni reklam filmi, Gülse Birsel’in başarıya odaklanması gereken yoğun temposundaki sırrını konu alıyor.
 
Soho House lansman

İzleyici, reklam filminde senarist, köşe yazarı, oyuncu, yazar ve daha birçok kimliğiyle tanınan Birsel’in Supradyn Energy Focus* kullanıcısı olduğunu görüyor. 12 vitamin, 9 mineral, Ginseng ve Polifenol içeren yeni Supradyn Energy Focus geliştirilmiş formülü sayesinde, stresli geçen yoğun iş temposuna ve çalışma dönemlerine özel multivitamin ve mineral desteği sağlıyor.

Gülse Birsel’in senaristlikten sete, setten köşe yazarlığına koşturduğu hayatından bir kesite konuk olunan reklam filmi 1 günde çekildi, 21 Şubat tarihinde televizyonda ve dijitalde yayına girdi.

Supradyn - Energy Focus from Kala Film on Vimeo.POPÜLER GALERİLER
raisa and vanessa nike air force 03
derin mermerci network
alexander wang adidas originals 10
gece bakimi
fezi altun max factor makyaj tuyolari
kis bahcesi dekorasyon onerileri5
organik kozmetik krem guzellik dogal bakim cilt sac goz
pandora reflections mood jewellery 12
EN YENİLER