› 
 › 
Pudra.com 16.02.2012

Yeni trend: Sosyal medyada evlilik teklifi

14 Şubat Sevgililer Günü’nde yüzlerce çift birbirlerine, Facebook, Twitter, Youtube ve Dailymotion üzerinden "Benimle evlenir misin?" dedi.

Medya takip hizmetine sosyal medyayı da eklemiş olan Interpress, Sevgililer Günü’nde Facebook, Twitter, Youtube ve Dailymotion aracılığıyla yapılan evlenme tekliflerini izledi. 24 saat sonunda elde edilen verilere göre, sosyal medya üzerinden tam 339 kişinin sevgilisine evlenme teklif ettiği ortaya çıktı.

Yeni trend: Sosyal medyada evlilik teklifi

Hayatlarının en özel anını unutulmaz bir şekilde gerçekleştirmek isteyen kişilerin 251’inin Twitter, 34’ünün Facebook, 29’unun Youtube, 25’inin ise Dailymotion’u kullandığı da görüldü.

Farklı ve ilginç evlenme teklifleri
Interpress’in yaptığı sosyal medya araştırmasında farklı ve ilginç evlenme teklifleri de dikkat çekti. Metnini kendi yazdığı konuşma videosuyla, çizgi animasyon çalışmalarıyla, kendi seslendirdiği veya orijinali eklenmiş şiir ve şarkılarla evlenme teklif edenler renkli görüntüler oluşturdu.

Ayrıca farklı şehir ve ülkelerdeki sevgililerine evlenme teklif etmek isteyenler de 14 Şubat’ta sosyal medyayı seçenler arasındaydı. Tüm bunların yanı sıra Türkiye’de ve dünyada daha önce yapılmış olan ilginç evlilik teklifleri de sosyal medyanın Sevgililer Günü gündeminde yer aldı.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER