› 
 › 
@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 13.02.2017

El yapımı ve yaratıcı Sevgililer Günü hediyeleri

Sevgililer gününde sevgilinize el yapımı bir hediye vermeye ne dersiniz? Evde yapabileceğiniz farklı sevgililer günü hediyelerini bir araya getirdik.

Designsponge.com

Ampul biblo

İhtiyacınız olan malzemeler: Florasan olmayan şeffaf ampül, kırmızı renkli tel, pense, tornavida, küp şeklinde mantar, raptiye, kağıt-kalem, silikon tabancası ve koruma gözlüğü-eldiven.

Yapılışı: Öncelikle koruma gözlüğünüzü ve eldiveninizi takın çünkü camla uğraşacağınız için kendinizi korumalısınız. Ampulün alt kısmındaki lehim yerini pense yardımıyla tutup çevirin ve çıkarın. Daha sonra ampulun ucundaki cam izolatörü dikkatlice kırın. Cam izolatörü kırarken çok dikkatli olmalısınız çünkü çok keskin ve etrafa dağılabilir. İzolatörü tamamen temizledikten sonra ampulün iç kısmındaki tel ve diğer şeyleri tornavida yardımıyla çıkarın. Kırmızı telinize kalp şekli verin ve mantar küpün ortasına batırın. Daha sonra dikkatlice ampulün alt kısmını silikon tabancasıyla hazırladığınız telleri de içine alacak şekilde yerleştirdikten sonra mantar küpe yapıştırın. Bir kağıdın üzerine "Hayat ışığımsın" gibi esprili ve güzel bir cümle yazın ve raptiyelerle mantar küpün öz yüzüne tutturun. 

Yapımı biraz zor ama bu ampul biblo sevgilinizin ev dekorasyonu için şık ve anlamlı bir hediye olacak.

POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2