09.01.2019

Mutluluk 5. kez Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali'nde!

Alanında uzman pek çok eğitmen 8-10 Mart tarihleri arasında 5. Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali'nde olacak. Festivalin ana teması mutlu dünya!

İZLE: DOĞAL ANTİDEPRESAN BAHARATLAR👇 
Sağlıklı yaşam, kişisel gelişim, psikoloji, nörobilim, tıp, tamamlayıcı tıp, yoga, meditasyon gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otorite ve uzmanları 5. Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali’nde buluşacak. Başlangıç tarihi 8 Mart olan festivalin ana teması "Mutlu Kadın, Mutlu Çocuk, Mutlu Dünya" olarak belirlendi. Bu kapsamda katılımcıları farklı sürprizler de bekliyor.

Mutluluk 5. kez Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali'nde!

2014 yılından bu yana her yıl İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Mutlu İnsan Zihin, Ruh, Beden Festivali’nin beşincisi 8-9-10 Mart tarihlerinde bilim, sanat, spor, kişisel ve ruhsal gelişim dünyasının önemli isimlerini bir araya getirecek. Bu yıl 5.’si düzenlenecek olan Mutlu İnsan Zihin Ruh Beden Festivali, her yıl olduğu gibi bu sene de alanında uzman birçok ismi, ziyaretçiler ile buluşturacak.

8-10 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek festivalde 3 gün boyunca, akademik, medikal ve kişisel gelişim dünyasından 60’dan fazla eğitmen, ziyaretçilere zihnen, bedenen ve ruhen sağlıklı ve mutlu olmanın yöntemlerini, psikolojiden, tamamlayıcı tıbba, beslenmeden, meditasyona, nörobilimden, tasavvufa, müzik terapiden, homeopati ve fitoterapiye kadar çok geniş bir yelpazede aktaracak.

Festivalin bu yılki teması: "Mutlu Kadın, Mutlu Çocuk, Mutlu Dünya"

Bu yıl, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’de başlayacak olan festivalin teması "Mutlu Kadın, Mutlu Çocuk, Mutlu Dünya" olarak belirlendi. Festivalde yetişkinlerin yanı sıra, çocukların bedensel ve duygusal gelişimine yönelik çocuk yogası, çocuklar için mindfulness atölyesi gibi pek çok çalışmanın yapılacağı özel bir aktivite alanı da bulunacak.

Amaç, geniş kitlelerle mutlu bir hayatın yollarını buluşturmak

Gülferi YıldırımMutlu İnsan Platformu Kurucusu ve Festival Organizatörü Gülferi Yıldırım, 2014’ten bu yana gerçekleştirilen Mutlu İnsan Festivali ile ilgili düşüncelerini şöyle ifade etti: "Mutluluk, insanoğlunun en eski ilgi alanı. Asırlar boyu insanlık mutluluğu aradı. Binlerce yıllık kadim öğretiler 'mutluluk içimizde' dedi. Şimdi bilim de aynısını söylüyor. Mutlu İnsan Zihin Ruh Beden Festivali, zihnen, bedenen ve ruhen sağlıklı ve farkındalığı yüksek bireylerden oluşan bir dünya yaratmaya vesile olmak amacıyla, kendi içindeki gücü keşfetme arzusuyla dolu olan, hayallerini gerçekleştirmek isteyenlerin buluşma noktası. Mutlu İnsan Zihin Ruh Beden Festivali tek dili sevgi, ortak yolu bilim ve akıl olan bir platformdur. Bu festivalin 5. Kez düzenlenmesi ve katılımcıların her yıl katlanarak çoğalması İnsanların hala mutluluk arayışı içinde olmalarının önemli bir göstergesi. Her yıl farklı konu başlıklarıyla zenginleştirdiğimiz festivalimizin teması bu yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde başlaması nedeniyle Mutlu Kadın, Mutlu Çocuk, Mutlu Dünya. Amacımız, bilim, tıp ve spiritüel dünyanın önde gelen otoritelerini, uzmanlarını ve öncü organizasyonlarını birleştirmek, geniş kitleler ile mutlu bir hayatın yollarını; psikolojiden, kişisel gelişime, nörobilimden tasavvufa, sağlıklı ve doğal beslenmeden yoga, meditasyon gibi uygulamalara kadar zihin, ruh ve beden sağlığına dair güncel bilimsel bilgiyle ve yöntemlerle buluşturmak."

İnsana ve doğaya saygılı gıda, giyim, kozmetik, spor, ev ve kişisel bakım ürünleri, dekorasyon ve aksesuar firmalarının yanı sıra eğitim ve sağlık alanından firmalar da fuaye alanında ziyaretçilerle buluşacak. 3 gün boyunca 4 ayrı salonda 50’den fazla seminer, panel ve workshop’un düzenleneceği festivalde, müzik ve dans gösterileriyle ziyaretçiler bilgi ve neşeyi bir arada bulacak.

5. Mutlu İnsan Zihin Ruh Beden Festivali ve biletler ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşılabilir: https://www.zihinruhbeden.org/


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER