29.05.2013

Yeniden doğuş zamanı

Rahatlık alanlarınızdan çıkın, korkularınızın üzerine gidin, bağımlılıklarınızdan kurtulun ve özgürleşin! Koşulsuz sevgiyi arayın ve bulunca da teslim olun.

Ömrümüz boyunca hepimizin gitmesi gereken bir yaşam amacı var. Bazılarımız bunun farkında, bazılarımız değiliz. Hayatta en çok istediğiniz şeyi düşünün: İşte bu cevap sizin imtihanınızdır. Örneğin; koşulsuz aşkı arıyorsak ikili ilişkiler bizim sınavımızdır. Gerçek aşk için hazır olana dek ruhun tekamülü devam eder. Yaşadığımız ilişkiler bizi büyütür, olgunlaştırır ve o büyük aşk deneyimine hazırlar.

Yeniden doğuş zamanı

Hayatta karşımıza çıkan her kişinin, başımıza gelen her olayın bir sebebi var. Ruhlar dünya deneyimi için bedenleşmeden önce, beraber çalışacakları konular üzerinde el sıkışırlar. Bu ömürde çalışmamız gereken konular baştan belirlenir. Bu yüzden de almamız gereken dersi tamamlamadan bir sonraki seviyeye geçemeyiz. Başımıza sürekli aynı tarz olayların gelmesi bu yüzdendir. Biz öğrenmemiz gerekeni öğrenmedikçe, hayat bizi sınamaya devam eder. Örneğin tutumlu olma mesajını algılayamıyorsak sürekli bereketsizlik ve parasızlık ile mücadele ederiz.

Bugünlerde ruhsal astroloji diyor?
Ruhsal Astroloji bilimine göre kuzey ay düğümü hangi burçta bulunuyorsa, yaşam amacınız ve gitmeniz gereken yön bu burcun sembolize ettiği konulardır. Kuzey ay düğümü özlemini duyup da olmaya korktuğumuz Öz’e gitmek için bize gereken yol haritasını verir. Kuzey ay düğümü bağımlılıklardan kurtulmak, mutluluk için gereken özgürlük ve cesaret duygularına kavuşmaktır. Ezberleri bozmak, kalıpları kırmak ve kendin olabilmektir.

Bu dönemde kuzey ay düğümü akrep burcunda ilerlerken, içindeki korkularla yüzleşebilen ve tutkularına gidebilenler kazanacak. Derinliğini keşfedebilen, ruhunu besleyebilen ve kalplerinin sesiyle hareket edenler hakiki tatmini yaşayacak. Tam karşısında boğa burcunda bulunan güney ay düğümü ise bizi rahatlık alanlarımızda kalmaya zorlayarak, dünyevi bağımlılıklar ile uyuşturarak aşağı çekmeye çalışacak.

Ruh doğru yolda olduğunu kalbin çarpmasıyla anlarmış. Birlikte olduğunuz kişiyle veya yaptığınız işle ilgili kalbiniz atıyorsa, heyecan duyuyorsanız tekamül sürecinizde gelişiyorsunuz demektir.

Rahatlık alanlarınızdan çıkın, korkularınızın üzerine gidin, bağımlılıklarınızdan kurtulup özgürleşin! Koşulsuz sevgiyi arayın ve bulunca da teslim olun.

İnsanoğlunun kozadan çıkma vakti geldi, artık yeniden doğuş ve kelebek olma zamanı.

Aşkla kalın...


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER