› 
 › 
Pudra.com 17.03.2011

Nokia E7 için ön siparişler başladı!

İş telefonlarına farklı bir yaklaşım getiren Nokia E7 almak isteyenlere için 21 Mart'ta ön sipariş başlıyor... Nokia E7 almak isteyenler Nokia Shop’lara...

Nokia E7 için ön sipariş ver, ilk sen sahip ol!

Nokia E7 için ön siparişler başladı!
Nokia E7, Blackberry ve Iphone'a sıkı rakip olacak...

İş telefonlarına son noktayı koyan Nokia E7 için 21 Mart itibariyle bir Nokia Shop’a gidip ön sipariş verebilir, Nokia’nın bu akıllı telefonuna ilk sahip olanlardan olabilirsiniz... Kampanya yalnızca iki hafta sürecek.

Nokia E7’yi merakla bekleyenlere güzel haber! 21 Mart itibariyle Nokia Shop’larda Nokia E7’ye özel iki haftalık ön sipariş kampanyası yapılacak. Nokia E7 almak isteyenlerin tek yapması gereken, kendilerine en yakın Nokia Shop’a gelip ön sipariş vermek.

Nokia E7 nasıl bir telefon?
Nokia E7, iş amaçlı akıllı telefonlarda son noktayı temsil ediyor. İçerdiği Microsoft Exchange ActiveSync ile Nokia E7, kurumsal e-posta kutularına ve diğer kişisel uygulamalara doğrudan, gerçek zamanlı ve güvenli bir erişim sunuyor. Kurumsal kullanıcılar, dış mekanlarda daha iyi bir görünebilirlik sağlayan Nokia ClearBlack teknolojisine sahip 4 inçlik dokunmatik ekran ve tam kapsamlı klavye ile donatılmış Nokia E7’nin, belgeler üzerinde çalışmak, hesap tablolarını incelemek ve slayt okuyup düzenlemek için mükemmel bir şekle ve boyuta sahip olduğunu görecekler. Gönül rahatlığıyla kullanım için kurumsal düzeyde güvenlik çözümleri de bulunuyor.

Size en yakın Nokia Shop’ı bulmak için nokia.com.tr adresine bakabilirsiniz.

Pudra.com çok sevdi: Nokia E7'yi biz çok beğendik. Özellikle işlerini iş yeri dışında da takip etmek isteyenlerin hayatını çok kolaylaştıracak bir model. Nokia'nın kullanışlı menüleri ve office programlarını rahat kullanmak açısından çok avantajlı.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER