› 
 › 
Pudra.com 25.01.2012

Profilo’dan yüzde 40 enerji tasarruflu buzdolabı

Profilo'nun yeni nesil çift kapılı LowFrost buzdolabı ile yüzde 40 enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Böylece hem çevreye hem de aile bütçesine katkıda bulunmanız mümkün hale gelir.

Profilo’nun dayanıklı ev aletleri A++ enerji sınıfındaki yeni nesil ürününün adı, LowFrost. Çift kapılı LowFrost buzdolaplarının "LowFrost" özelliği sayesinde dondurucu kısmında çok daha az buzlanma meydana geliyor ve buzdolabının defrost ihtiyacı da normal çift kapılı soğutuculara göre daha az ortaya çıkıyor.

Profilo’dan yüzde 40 enerji tasarruflu buzdolabı

LowFrost buzdolabı serisinin en önemli özelliklerinden biri çift çevirime sahip olması. Tamamen elektronik kontrole sahip dolaplardaki çift çevrim özelliği sayesinde hem soğutucu hem de dondurucu kompartımanında birbirinden bağımsız sensörler bulunuyor. Böylece hangi kompartımanda soğutma ihtiyacı varsa soğutma o kompartımanda gerçekleşebiliyor. Dolayısıyla soğuk ortamlarda da cihazın en iyi performansla çalışması, derin dondurucu bölümünün aktif kalması ve enerji verimliliğinin çok büyük oranda artması sağlanıyor.

LowFrost buzdolabında nem kontrollü sebzelikler, saklanan meyve ve sebzelerin daha uzun süre dayanmasına olanak veriyor. Buzdolabının elektronik kontrol fonksiyonunun yanı sıra diğer bir özelliği de açılabilen rafları. Bu özellik bir yandan kullanım kolaylığı sunarken, eşyaların rahatlıkla alınabilmesi ve konulabilmesine olanak sağlıyor.

Rafların kullanımını kolaylaştıran bir başka özellik ise raf yüksekliklerinin dolaba yerleştirilecek malzemelere uygun şekilde ayarlanabilmesi.

LowFrost özellikli buzdolaplarının sunduğu diğer bir yenilik ise çift kapılı kombi buzdolabı seçeneği.
Tüketiciler günlük kullanım sırasında soğutucu bölümünü dondurucu kısmına göre çok daha yoğun olarak kullandıklarından bu bölümün kapağı çok daha fazla açılır. Kullanıcıların özellikle sebze ve meyve bölümlerine ulaşmak için sürekli eğilmelerini önlemek için geliştirilen kombi dolaplar, tüketicilerin daha çok kullandıkları soğutucu bölümüne erişimlerini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER