› 
 › 
07.09.2020

Turistler için güvenli internet ve iletişim uygulaması

Tourist Cell Turkey uygulaması Türkiye'ye gelen turistlerin hayatını kolaylaştıracak internet ve iletişim hizmetleri ile dünyada bir ilk özelliği taşıyor.

İZLE: BAYRAM TATİLİNDE TÜRKİYE👇 
Turistlerin gereksinimi olan internet ve iletişim ihtiyaçlarına ucuz, sorunsuz ve tek tuşla çözüm sunacak tatil uygulaması Tourist Cell Turkey; tur hizmeti, araç, ev, yat kiralama ve güvenli alışveriş gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm hizmetleri Türkiye'ye gelen turistlerle buluşturacak, işletmelere ve ekonomiye katkı sağlayacak.

Turistler için güvenli internet ve iletişim bu uygulamada

Yurtdışına yapılan seyahatlerde internete erişim zorluğu ve internet kullanım ücretlerinin yüksek olması önemli sorunların başında geliyor. Dünyada ilk özelliği taşıyan ve bu kritik soruna çözüm sunmak amacıyla geliştirilen Tourist Cell Turkey tatil uygulaması, Türkiye'ye gelen turistlerin resmi yerel hat sahibi olmasını sağlayarak, internet başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarını kolayca satın almalarına olanak sunacak. 

Bir turistin en temel gereksinimi olan iletişim ihtiyacını kendisine sağlanan yerel hat üzerinden çözen Tourist Cell Turkey tatil uygulaması, en ucuz internet paketi garantisine ek olarak kesintisiz, yerel, güvenli ve en ucuz iletişimi vaat ediyor. Tourist Cell Turkey, internet hizmetinin yanı sıra tur hizmeti, araç, ev, yat kiralama, güvenli alışveriş ve döviz alma gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün ve hizmetleri de sabit ve güvenilir tek fiyat garantisi ile Türkiye'ye gelen turistlerle buluşturuyor.

Tüm ihtiyaçlar için tek uygulama

Antalya başta olmak üzere Türkiye'nin her yerini dolaşan turlara güvenli, kaliteli ve en ucuz fiyatlarla ulaşılmasını sağlayan tatil uygulaması Tourist Cell Turkey; araç, ev, yat, e-bisiklet, motorsiklet, VIP araçlar gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm taşıt kiralama işlemlerinin de ucuz, sorunsuz ve tek tuşla yapılmasına olanak sunuyor.

Uygulama, döviz alma ve satma işlemlerinin konaklanan otelde döviz bürosu temsilcisiyle gerçekleştirilmesini de sağlıyor. Uygulama ayrıca mevcut indirimlerden faydalanma, çekiliş kazanma, en yakın harita, acil numaralar, ülke ve şehir tanıtımları gibi faydalı bilgileri de kullanıcısıyla buluşturuyor.

Tourist Cell Turkey uygulamasında neler var?
  • Turistlere uygulamaya kayıt olmalarının ardından anında 2 GB hediye internet
  • 25 Euro'luk pakette 750 dakika ve 250 SMS kullanma hakkı.
  • İnternet hizmetinin yanı sıra güvenli, kaliteli ve en ucuz tur hizmetleri
  • Güvenli alışveriş ve döviz alım satımı gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün ve hizmetlerin sunumu
  • Seyahat öncesi Türkiye'de ihtiyaç duyulabilecek araç, ev, yat, e-bisiklet, motorsiklet kiralama hizmetleri
  • VIP araç hizmeti
  • Mevcut indirimlerden faydalanma, çekiliş kazanma
  • Harita hizmetleri
  • Acil numaralar, ülke ve şehir tanıtımları

Tourist Cell Turkey nasıl alınır?

Turistler Türkiye’ye gelmeden önce Turist Cell Turkey internet sitesinden ve uygulamasından kayıt oluşturup sim kartlarını kalacakları noktaya yönlendirebiliyor veya otellerinden teslim alabiliyor. Ayrıca turistler havaalanlarında, gümrük gemilerinde, ülkesindeki ve Türkiye’deki seyahat acentelerinde, anlaşmalı iş yerlerinde ve turistik noktalar üzerinden de sim kartlarına kolayca ulaşabiliyorlar.

Türkiye tatilini kolaylaştırmanın uygun yolu

Türkiye’ye gelecek turistlerin hayatını kolaylaştıracak uygulama ile ilgili bilgi veren Tourist Cell Turkey CEO’su Halil Canbolat: “Dünyada ilk özelliği taşıyan uygulamaya Türkiye adına imza attığımız için mutluyuz. Uygulama ile bir turistin tatil boyunca başta internet ihtiyacı olmak üzere tüm ihtiyaçlarına tek tuşla en hızlı çözümü sunmayı amaçlıyoruz. Tatil yapmanın ne kadar değerli ve özel olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle hayata geçirdiğimiz Tourist Cell Turkey uygulaması ile tatildeki her ana değer katıyoruz.

Tourist Cell Turkey, İnternet hizmetinin yanı sıra tur hizmeti, araç, ev, yat kiralama, güvenli alışveriş ve döviz alma gibi tatilde ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün ve hizmetleri en ucuz fiyat ve güven garantisiyle Türkiye'ye gelen turistlerle buluşturarak, işletmelere ve ekonomiye de katkı sunuyoruz.” dedi.

İlgili haberlerimiz:

Bebekli tatil için öneriler
Tecrübeli anneler, bebekli tatilin püf noktalarını Pudra.com’a anlattı. Bebeğinizle, tatlı hatıralar bırakan bir tatil yapmak için bu tüyolara dikkat.

Tatil planlama tüyoları
Tatil planı yaparken en ekonomik fırsatı nasıl bulabileceğinizi, en uygun fiyatlı uçak biletini nasıl satın alabileceğinizi biliyor musunuz? İşte ekonomik yaz tatili için birkaç tüyo...

​Son dakikacılar için bayram tatili önerileri
Küçük Oteller Rehberi'nin kurucusu İzim Bozada'dan son dakikacılar için bayram tatili önerileri istedik. Son dakikacılar için en güzel küçük oteller ve hesaplı pansiyonlar Pudra.com'da


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER