@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 31.12.2009

Bebek bezi modelleri

Bebeğinizin cildinin tahriş olmaması, özgürce hareket edebilmesi ve derin bir uyku uyuması için birbirinden çeşitli özelliklerde bezler var!

Bebeğinizin hijyeni ve konforu için Molfix, Evy Baby, Prima ve Canbebe markalarının tüm bebek bezlerini araştırdık.

Markaları ve tüm modelleri görmek için galerimizi tıklayın

Molfix4*4’lük Uyum adlı bezi bebeğin vücuduna tam oturarak özgürce hareket etmesini sağlıyor ve sıvının sızmasını engelliyor. Genişleyip daralabilen esnek bantları, daraltılmış bacak arası, sağlam cırt cırt bantlar ve inceltilmiş yapısı sayesinde bu bezler bebeğinizin rahat hareket etmesine yardımcı oluyor. 3 Midi (4-9 kg.), 4 Maxi (7-18 kg.), 4+ Maxi Plus (9-20 kg.), 5 Junior (11-25 kg.), 6 Extra Large (16+ kg.)şeklinde 5 farklı üründen oluşuyor.

Yenidoğan adlı bezler ise yeni doğan bebeğiniz için özel olarak tasarlanmış göbek oyuntusuyla bebeğinizin göbek bağının tahriş olmasını engelliyor. İçeriğinde yer alan sıvı kilit sistemi ile de sıvıyı dışarı sızdırmadan içinde hapseder bebeğimizin cildinin kuru kalmasını sağlıyor. Birbirinden sevimli desenlere sahip bezlerin Ekstra Küçük Yenidoğan (3 kg'a kadar), 1 Yenidoğan (2-5 kg), 2 Mini (3-6 kg) modelleri bulunuyor.

Molfix, prematüre bebekler için de özel üretilmiş bezlere sahip. Özel göbek oyuntusu ve nefes alabilen dış yüzeyindeki gözenekler sayesinde erken doğan bebeğimizin göbek bağının tahriş olmadan, cildi nemlenmeden, rahat bir uyku uyumasını sağlıyor.

Evy BabySarı ambalajlı Hoş Geldin Bebek bez serisinde bulunan yenidoğan ve mini bez boylarında yeni doğmuş bebeklerin sıvı dışkılarına özel delikli üst yüzey kullanılmış. Bu özel emici üst dokusu, yeni doğmuş bebeğinizin kakasını hızla alt tabakaya geçiriyor. Yumuşak ve pamuksu dış yüzeyi, bebeğinizin cildinin her zaman nefes almasını sağlıyor. 2-5 kg arasındaki bebekleriniz için uygun olan Yenidoğan, Arko tarafından geliştirilmiş özel kremli formüle sahip.

Evy Baby’nin bir diğer segmenti Minik Adımlar ise midi (5-9 Kg), maxi (8-18 Kg), maxi plus (9-20 Kg) ve junior (12-25 Kg) bez boylarına sahip. Renkli bir dış yüzeye ve ön bant tasarımlarına sahip seriyi kullanan daha büyük aydaki bebeklerin altını değiştirirken; anneler onları bezin dış yüzeyinde ve ön bantlarında kullanılan birbirinden farklı, eğlenceli ve sevimli çizgi karakterler ile oyalayabiliyorlar. Yine Arko’nun özel kremine sahip bezler uzun kullanımlarda bile maksimum kuruluk sağlıyor.

PrimaYeni Bebek serisi adından da anlaşılacağı üzere yeni doğanlar için tasarlanmış. Bu seri esnek kenarları ve bantlarıyla bebeğinizin bel kısmını sarıp rahat ve güvenli olmasını sağlıyor. Süper emici yapısıyla bebeğinizin hassas cildini korurken; pamuksu yapısı, hava alan özelliği ve ekstra yumuşak dış kısmı ile bebeğinizin cildine rahatlık veriyor. 1. Beden (2-5 kg) ve 2. Beden (3-6 kg) olarak satılıyor.

Aktif Bebek ise bebeğinizin rahat hareket edebileceği tasarıma sahip bezler… İçeriğinde ıslaklığı 12 saate kadar hapseden Ekstra Uyku tabakası da bulunan Aktif Bebek oldukça esnek yan bantlara da sahip. Beden 3 (4 - 9 kg), Beden 4 (7 - 18 kg), Beden 4+ (9 - 20 kg), Beden 5 (11 - 25 kg) ve Beden 6 (16+ kg) olarak satılıyor.

Prima İlk Adımlar serisi bebeğinizin hızlı gelişimine ayak uyduran bezlere sahip. Bu külot gibi giyilen bebek bezlerinin esnek yan bantlarıyla, giymesi ve çıkartması çok kolay ve bebeğinize iç çamaşırı giymiş hissi uyandırıyor. 12-18 kg bebekler için uygun olan İlk Adımlar diğer normal bezler gibi emici kurulukta ve özel esnek bacak çevresiyle sızdırmazlık özelliğini korumakta…

Uyu ve Oyna bebek bezi ekonomik fiyatının yanında, mükemmel kuruluk ve 9 saate kadar deliksiz uyku sağlıyor. Beden 2 (3 - 6 kg), Beden 3 (4 - 9 kg), Beden 4 (7 - 18 kg) ve Beden 5 (11 - 25 kg) olarak satılıyor.

CanbebeNew Born serisi anatomik tasarımı sayesinde bebeğin üzerine mükemmel oturuyor. Nefes alabilen özel tekstil dış yüzeyi ile bebek cildinin nefes almasını sağlıyor ve gelişmiş emicilik sistemi ıslaklığı daha çabuk alt tabakaya geçiriyor. Yenidoğan 1 (2-5 kg.) ve Mini 2 (3-6 kg.) olarak iki bedende satılıyor.
Ultra Active bezleri ise bebeklerin her ihtiyacına yanıt veriyor. Midi (4-9 kg), Maxi (7-18 kg), Maxi Plus (9-20 kg), Junior (11-25 kg) ve Extra Large (16+ kg) bedenlerine sahip.

Canbebe Big Steps serisi de artık yürümeye başlayan bebeğinizin bezini o ayaktayken bile bebedon'la kolayca değiştirmenizi sağlıyor. Ayrıca bebeğinizin tuvalet eğitimine de yardımcı oluyor. Junior 5 adı altında 12-20 kg şeklinde bir bedene sahip.


Markaları ve tüm modelleri görmek için galerimizi tıklayın
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2