@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 09.12.2009

Bebek odasına duvar kağıtları

Bebeğinizin hayal gücünü destekleyecek harika duvar kağıtları ve duvar çıkartmaları fiyatlarıyla burada!

Eğer en yakın arkadaşınız hamileyse, bu keyifli bekleyişin tüm detaylarını siz de yaşar olursunuz elbet. Geçen gün birlikte otururken yeni gündemimiz bebek odasıydı. Mobilyaları nereden almalıyım, duvarları nasıl yapmalıyım, hepsi ne kadara çıkacak; ve tüm bunları nerede halledeceğim? Benim vardı bir duvar kağıdım küçükken hatırlıyorum; yatağımın yanındaki kocaman duvarımda ‘Vakvak amcalar’ ve onun arkadaşları… O duvara uzun uzun bakar, her baktığımda gökyüzünde, yeşilliklerde, ördeklerin kıyafetlerinde, çiçeklerde, böceklerde hep yeni bir şey bulurdum! Ben de bir teyze adayı olarak bu durumdan ilham aldım ve minik yeğenimin odası için duvar kağıtları ve sticker’ları nereden bulunabilir araştırdım. Umarım arkadaşıma faydalı olduğu gibi siz tüm anne adaylarına da kolaylık sağlayacaktır bu dosya.

İşte bebek ve çocuk odaları için duvar kağıtları ve çıkartmaları bulabileceğiniz 5 güzel marka! Bu markalar hakkında kısaca detaylar ve irtibat bilgilerini okuyabilir; ayrıca fotoğraf galerimizi tıklayıp bu tasarım modellerini, fiyatlarını ve renk alternatiflerini inceleyebilirsiniz.Studio NommoGalata’nın keyifli tasarım ekibinin ürettiği duvar kağıtları ve sticker’lar arasından ister bebeğinize, ister kendi odanıza veya salonunuza bulabileceğiniz çok özgün tasarımlar mevcut. Supersonic Nommo, Chichi Nommo, Cool Nommo ve Baby Nommo arasında tabi burada bahsedeceğimiz bölüm bebek ve çocuk odaları için olan Baby Nommo… Bu koleksiyon, rahatlatıcı renkleri, interaktif ve öğretici desenleri ile duvar kağıtları için çeşitli alternatifler sunuyor. Ayrıca belirtmeden geçmeyelim; seçtiğiniz desenlerin renklerini değiştirmek bir yana, sadece size özel desenler ve illüstrasyonlar da tasarlanabiliyor. Yerli ve yabancı tasarımcıların yarattığı farklı duvar kağıtlarının uygulamalı fotoğrafları, renk alternatifleri ve fiyatları için galerimizi tıklayın.

Adres: Bereketzade Mah. Büyükhendek Cad. no:17/4 Galata, İstanbul
Tel: 0212 293 4171
Web: www.studionommo.com

Wall TogetherDuvar sticker’ı denince akla ilk gelen marka şüphesiz Wall Together. Bulunduğu mekanı kişiselleştirmek, kendinizden bir şeyler katmak, farklılık yaratmak istiyorsanız, kendi başınıza kolay uygulayabileceğiniz, istediğiniz tarzı yakalayabileceğiniz mükemmel bir alternatif… Çocuk Odası bölümünde bebeğinizin veya çocuğunuzun odası için dilediğiniz duvar çıkartmalarını seçmeniz ve istediğiniz yere kolayca yapıştırmanız yeterli… Neler mi var? İnekler, uçaklar, kuzular, kualalar, farklı peri ilüstrasyonları, kelebekler, ayıcıklar; ve daha birçok eğlenceli modeller… Sticker’ların fiyatlarını, renk alternatiflerini ve uygulamalı fotoğraflarını görmek için galerimize göz atın!

Adres: Çekmeköy Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. No: 40/A-B Çekmeköy, İstanbul
Tel: 0212 211 42 83
Web: www.walltogether.com

Ev GrafitiDuvar sticker’ları için bir diğer adres de Ev Grafiti. Farklı farklı renk seçeneklerine sahip duvar çıkartmaları arasında periler, şatolar, pandalar, penguenler, uçaklar, bulutlar, yıldızlar, güneş, kuşlar gibi bolca modele rastlamak mümkün. Genel olarak baktığımızda fiyatlar 35 il 80 arasında değişiyor. Modelleri uygulamalı olarak görmek ve hem renk alternatiflerine hem de fiyatlarına bakmak istiyorsanız fotoğraf galerimizi mutlaka tıklayın.

Adres: Seher Yıldızı sk. no:32/10 Etiler, Beşiktaş
Tel: 0212 351 6763
Web: www.evgrafiti.com

BabyartMimar Elif Uslu ve Mimar Zeynep Erençin’in 2002 yılında kurduğu Baby Art’ta duvar kağıtları ile kombine veya bunlara uygun kumaşlar ile tasarlanan örtüler, yastıklar, nevresim takımları ve bunlar gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm tekstil ürünleri mevcut. Bebek odalarında da bolca seçenek barındıran Baby Art, farklı kombinler yapmak istiyorsanız mutlaka uğramanız gereken bir mağaza. Diğer duvar kağıtlarından biraz daha farklı Baby Art koleksiyonları. Daha romantik, daha yumuşak ve daha pastel resimlere sahip. Duvar kağıtlarının yanı sıra bordürler de bulmak mümkün. Modeller için fotoğraf galerimize bakabilirsiniz.

Adres
: Cemil Topuzlu Caddesi Mahur Sokak Manolya Apartmanı No: 4 Çiftehavuzlar / Kadıköy – İstanbul
Tel: 0216 357 2012
Web: www.babyartmobilya.com

My WallDuvar kağıtlarında bol seçeneğe rastladığımız bir diğer marka da My Wall… Baskıları düz kağıt ve dokulu kağıt alternatifleri arasından seçeceğiniz kaliteli duvar kağıtlarına yapıyorlar. Almanya’dan ithal edilen bu kağıtlar ahşap ve tekstil lifleri gibi doğal malzemelerden oluşuyormuş. PVC, formaldehid gibi zehirli uçucu maddeler veya cam lifleri de içermiyormuş. Hazır duvar kağıtları yerine dilerseniz, onlara yollayacağınız kendi bebeğinizin, kedinizin, köpeğinizin veya kuşunuzun fotoğrafını duvar kağıdının bir parçası da yaptırabilirsiniz. My Wall'dan örnek duvar kağıtlarına galerimizden bakabilirsiniz.

Adres
: Ortaklar Cad. Mevlüt Pehlivan Sok. No: 20 Kat:5 Cem Apt. Gayrettepe İstanbul
Tel: 0212 275 6496
Web: www.mywall.com.tr
POPÜLER GALERİLER
spor yapanlar icin sac modelleri
plaj sac modelleri 2018