@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 09.10.2014

Blake Lively'nin bebek mutluluğu

Güzel oyuncu Blake Lively ve eşi Ryan Reynolds bir bebek bekliyor. Ünlü yıldızın baby shower fotoğrafları kendi sitesi Preserve'de yayınlandı.

Eric Lively

Gossip Girl dizisi ile yıldızı parlayan ve Hollywood’un en beğenilen isimlerinden Blake Lively, anne olmaya hazırlanıyor. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Ryan Reynolds ile evli olan Lively, anne olacağını kendi sitesi Preserve üzerinden paylaştığı fotoğrafla bu hafta açıklamıştı. Büyüyen karnının göründüğü, baby shower fotoğrafları da dün sitesinde yer aldı. Fotoğrafların altına Lively’nin bir aile kurma sürecinde olduğunu not düşen site ekibi, bu güzel günü hep beraber kutladıklarını açıkladı.
blake lively hamile bebek anne cocuk babyshower 2

Kardeşi Eric Lively tarafından çekilen fotoğraflarda Lively, Sam&Lavi bluz ve eteği ile görülüyor. Anne olma yolunda yapılacak çok şeyi olduğunu söyleyen oyuncu, bitmeyen bebek bezi değiştirmeleri ve uykusuz gecelerden önce bu anın keyfini çıkarmak ve kutlamak istediğini de belirtiyor.

Bu güzel günün fotoğraflarını görmek için Blake Lively'nin retro 'babyshower'ı galerimize tıklayın.blake lively hamile bebek anne cocuk babyshower 5

blake lively hamile bebek anne cocuk babyshower 6
POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2