22.05.2019

Burçlara göre kadınlarda sadakat oranları

Burçlara göre sadakat oranı olur mu demeyin. Bazıları aldatmaya daha eğilimli olabiliyormuş. Biz de hangi burç aldatmaya ne kadar eğilimli, bakalım dedik.

İZLE: KADINLAR NEDEN ALDATIR?👇 
Gleeden'ın Türkiye’de yaşayan üyeleri arasında yaptığı araştırma, kadınlar arasında en yüksek sadakatsizlik riski taşıyan burçları ortaya koydu. Kış mevsiminde doğan kadınlar eşlerine karşı daha sadıkken, Nisan aynın sonundan itibaren gönül yaylarında bir gevşeme görülüyor. Özellikle Boğa ve Aslan burcu kadınlarının dizginleri tutulamaz hale geliyor.

Burçlara göre kadınlarda sadakat oranları

Gleeden'in Türkiye'deki 410.310 üyesi içinde yer alan kadın üyelerin profil bilgileri üzerinde yapılan detaylı çalışma sonunda, Türkiye’deki en sadık olan ve aldatmaya en meyilli olan burçlar saptandı.
 
Gleeden'in araştırmasına göre
Gönül yayları pek çabuk gevşeyen burçlar
 
Aldatma
 
1. Boğa kadınları (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğalar, en sadâkatsizler listesinde ne yazık ki bayrak taşıyorlar. Yönetici gezegeni Venüs olan ve ne istediğini en iyi bilen burç olarak bilinen Boğalar, kimden ne alması gerektiğini çok iyi biliyor. Bu anlamda farklı çiçeklerden bal almak konusunda kendisini diğer burç kadınlarına göre daha az dizginliyor. 

2. Aslan kadınları (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Hayat hedefleri olarak hep en yükseği kendilerine seçen ve yaptıklarını da mükemmel yapmaya çalışan bir Aslan kadını tarafından aldatılmak, aslında partneri için ihmal edilmek anlamına da gelmiyor. Çünkü bir Aslan kadını tüm partnerlerine aynı seviyede ilgi göstermek ve heyecan uyandırmak konusunda dengeyi kurmayı en iyi bilenler arasında yer alıyor.
 
3. Kova kadınları (22 Ocak - 19 Şubat)

Kovalar, yapıları en rahat ve en değişken olan kadınlar. Bu anlamda her gün başka bir mod yaşayabilirler. Sorumluluk duyguları biraz daha zayıf olan Kovalar, isteyerek yapmasalar bile çoğu zaman ihmalkâr davranabiliyorlar. Hayatlarındaki öncelik ise huzur. Bu nedenle Kova kadınları, eşleriyle olacak en ufak tartışma ve gerginlik durumlarında, yeni bir partner bulma arayışına girebilirler.

Not: Ancak yüzde 9'luk oranları ile İkizler ve Balık kadınları da aldatmaya eğilim olarak çok fena görünmüyorlar. 

Sadakatinden sual olmaz kadınlar
 
Sadık mutlu çift

 
1. Yay kadınları (22 Kasım - 21 Aralık)

Yay kadınları, tek eşli yaşamaya en meyilli olanlar. tarihleri arasında doğan kadınlar, öncü olmayı ve etrafındaki insanları yönetmeyi severler. Bu nedenle eşlerini yönetmekten, yeni partnerler aramaya vakitleri de ihtiyaçları da pek kalmaz. Kendilerine olan aşırı güvenleri, önce evdeki partner üzerinde hegemonya kurmaya odaklanır.
 
2. Oğlak kadınları (22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak kadınları, eş seçerken tüm aradığı özellikleri tek bir kişide bulacak seçimi yapabilenler arasında yer alıyor. Güçlü değer yargıları, sorumluluk bilinçleri ve sabırlı yapıları sayesinde sorunlarını ilişki içinde çözmeyi seçiyorlar ve çözümleri dışarıda aramaktan kaçınıyorlar.

3. Akrep kadınları (23 Ekim - 21 Kasım)
Tutkulu, şehvetli ve intikamcı olduklarından, eşlerinin kendilerini aldatması durumunda neler yapabileceğini çok iyi bildiklerinden, Akrep kadınları da aldatmaya yatkın değiller. Hayatları boyunca her zaman bir partnerleri olan, pek yalnız kalmayı sevmeseler de çok eşliliğe yüz vermiyorlar. 

Gleeden'in araştırmasına göre
Hangi burç kadını aldatmaya ne kadar eğilimli?

Kadınlarda aldatma oranlarıBoğa: %11
Aslan: %10
Kova: %10
İkizler: %9
Balık: %9
Yengeç: %8
Koç: %8
Başak: %8
Terazi: %8
Akrep: %7
Oğlak: %7
Yay: %6


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER