14.02.2018

Aşkın 7 kuralı

Yeterince özveri ve sabır gösterirseniz gerçek aşk size büyülü bir mutluluk vaat ediyor. Aşk oyununun kuralları Pudra.com'da.

Kadınlar sevginin kendisi aslında. Birinin annesi, kızı, kız kardeşi ve sevgilisi olarak bizler erkeklerin kalbine sevgi aşılama yeteneğine sahibiz. Elimizde muazzam bir güç var. Bu aslında biz kadınlar için önemli bir görev. Sadece önce kendimiz için neyin gerekli olduğunu bilmemiz ve özbenliğimizi keşfetmemiz gerekiyor.Aşkın 5 kuralı
Gerçekten kimiz? Bu noktaya nasıl geldik? Kendi hayatımızı mı yaşıyoruz yoksa başkasınınkini mi?

Çoğumuz üzücü olaylar yaşamadan kim olduğumuzu tam olarak keşfedemiyoruz. Zorlu ilişkilere girmeden, bize zarar verecek birine bağlanmadan, dibe vurmadan gerçeklerle yüzleşemiyoruz. Bazen bu durumlarda kaldığımız anda tüm gücümüzle kendimizi dışına atabilsek de bazen içimizdeki o gücü keşfetmek yıllar alıyor. Çoğu zaman bu hayatımızda yaptığımız en zor şey oluyor.

Kendimize bir arzu nesnesi seçiyoruz ve bizi en dibe çekmesine izin veriyoruz. Geri adım atabilmek, vazgeçebilmek zaman geçtikçe zorlaşıyor. Ama içinizde farkında bile olmadığınız bir güç var. Orada olduğunu bilmiyorsunuz belki ama sadık bir asker gibi yıllardır sizinle. Size zarar veren bağlardan kurtulmanız ve iyileşmeniz için size ancak bu gücünüz yardımcı olabilir.

aşkın 7 kuralı 1

Doğru bir şekilde bağ kurmak mümkün ve kesinlikle buna değer. Gerçek bağ sizi boğmaz ve sisin içinde bırakmaz. Gerçek aşk, hiçbir şeye ihtiyaç duymayan, istemeyen ya da sormayan gün ışığı gibidir, sadece ışık saçar. Her zaman üsttedir ve vericidir. Bunu anladığımız ve hissettiğimiz an asla daha azıyla yetinemeyiz.

Bu bağı keşfettiğinizde ilişkileriniz oldukça farklı görünecek. Belki hala sizi zorlayacak ama sürece ve kendinize daha çok güveneceksiniz. Vazgeçmek istediğinizde ya da hayal kırıklığı yaşadığınız anda başka bir yol olduğunu bileceksiniz.

Bağlılık yolu bir alıştırma ve diğer tüm alıştırmalar gibi ustalaşmak için özveri ve tekrar gerekiyor. Ama şöyle güzel bir noktası var ki, nasıl oynayacağınızı öğrenirseniz büyülü şeyler ortaya çıkabilir.


İşte ilişki oyununun 7 kuralı...


Yavaşlayın ve dinleyin
İlişkiler kendiniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatır. İyi ya da kötü her ilişki, kendinizi daha iyi görebilmek için tuttuğunuz bir aynadır. Çünkü yarattığınız her şeyin aktif bir katılımcısı oluyorsunuz. Peki bugün ne yarattınız? Bu size neler hissettirdi ve nasıl hissetmeyi tercih ederdiniz?

İlişkiler iyileşme için bir potadır
Vücut simya ateşinde, herhangi acı verici, negatif bir düşünce ile yanıp kül olabilir. Bu durumu iyi bir şeye dönüştürmek sizin elinizde. Acılarınızı görünür kılıp ardından yeni bir şeyler ortaya koymak için onları dönüştürün. Hem de hayalleriniz gibi muhteşem şeylere. Bugün ortaya koymak istediğiniz şey ne?

Bağlı kalın
İlişkilerin etkili olması ve işe yaraması için gerekli olan tek bir gerçek var, ne olursa olsun oyunda kalmak için gerekli cesarete sahip olmak. Suistimale uğramak dışında herhangi bir şey sizin cesaretinizi kırmasın. Ne olursa olsun içinde kalmaya ve bağ kurmaya devam edin ki, sonunda ne olacağını görüp ödülünüzü alın.

aşkın 7 kuralı 2

Önce kendinizi sevin
Kendinize değer vermeden bir başkasının size değer vermesini bekleyemezsiniz. Kendinizle baş başa kalmayı ve bundan keyif almayı öğrenin. Hiç kimse sizden daha özel değil, kendi gücünüzü keşfedin, tek başınıza da mutlu olabileceğini fark edin. Değerlerinizden, inançlarınızdan, fikirlerinizden vazgeçmeden de sevilebileceğinizi aklınızda tutun.

İletişimi geliştirin
Engellerin içinde de her zaman bir yol vardır. Kızgın, içine kapanmış ya da anlaşılmamış hissediyorsanız, bunun nedeni iletişim kurmamanız ya da bir şeyleri paylaşmamanız olabilir. Bir şeyleri sesli söylemek onları yıkmanın ve ilişkinin gelişmesinin tek yolu. İtiraf etmekten korkmayın.

Gerçek güç teslim olmakta
Bir şeyleri oluruna bırakmak sizi daha güçlü yapar. Derin bir nefes alın ve her parçanızın tamamen rahatlamasına izin verin. Dışarıdan çözülmesi imkansız görünen tüm o karmaşık sorunlar, içeriden bakınca çok daha az korkutucu oluyor.

Farklılıkları kabullenin
Sevgi kabullenmektir. Sevdiğiniz kişiyi tüm farklılıklarıyla kabullenmeyi öğrenmek ve değiştirmeye çalışmamak size huzur verir. Hem zaten en iyi takımlar farklı güçlere sahip kişilerden oluşur. Birbirinize benzemek zorunda değilsiniz ama birbirinizi tamamlayabilirsiniz.

Unutmayın, aşk sonsuz bir oyun ve eğer doğru oynanırsa, kaybetmek için bir neden yok.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER