@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 30.09.2009

Hiç zincirleme orgazm yaşadınız mı?

Tek orgazmla yetinmektense defalarca orgazma ulaştığınız sevişmeler hayal değil!

Aramızdan bazıları hiç orgazm olmadan seks hayatını sürdürüyor, bazıları ise çok nadir orgazma ulaşıyor. Ama şanslı olanlarımız zincirleme orgazm yaşayarak zevkin doruklarına ulaşıyor. Bunu yaşamayanların, “Nasıl olur?” demesi normal. İmkansız gibi görünse de bu bir gerçek. Doğası gereği bunu herkes, her kadın yaşayabilir aslında.

Hiç zincirleme orgazm yaşadınız mı?

Erkekler için hayat her zaman, kadınlar için olduğundan daha kolay, daha konforlu olsa da söz konusu olan zincirleme orgazm ise kadınların daha şanslı olduklarını söylemekte fayda var. Zira bir erkek, bir sevişmede sadece bir kere orgazm olduktan sonra, bir diğerini yaşayabilmesi için, yeni bir sevişmeye kadar bir süre dinlenmesi, yeni bir ereksiyon için enerji biriktirmesi gerekir. Oysa bir kadın aynı sevişmede defalarca orgazma ulaşabilir.

En güçlüsü ilk orgazm
Ancak şunu belirtmekte yarar var, defalarca orgazm olsanız da hiçbiri ilkinin yerini tutamaz. İlk orgazm, 10-20 saniye, hatta bazen 30-40 saniye gibi bir süre ile hem daha uzun hem de daha doyurucudur.

Bu orgazma cinsel birleşme esnasında ulaşırsanız, aynı pozisyonla devam ettiğiniz sürece zevk almaya devam edebilir, arka arkaya kısa ve küçük orgazmlar yaşayabilirsiniz. İlk orgazmı olduktan sonra sevişmeyi bir an önce sonlandırmaya can atacağınıza, partnerinizin boşalma süresini uzatmasını isteyin ve bunu kulağına fısıldayın.

Mastürbasyon ile zincirleme orgazm
Kadınların zincirleme orgazm yaşaması, orgazm sırasında vücutta meydana gelen fizyolojik değişiklikleri kaydeden laboratuvar cihazları tarafından da bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek. Buna inanarak, bu zamana kadar yaşamadıysanız egzersizlere başlayın.

Mastürbasyon, zincirleme orgazmı tatmak için seçilebilecek, vücudunuzu test edebileceğiniz yegane yol. Bir mastürbasyonda, bitap düşene kadar 10 kere bile orgazma ulaşabilirsiniz. Ancak yine birleşme esnasında olduğu gibi, mastürbasyonda da ilk orgazm, daha güçlü yaşanır. Sonraki orgazmlar ilki kadar vurucu olmasa da sizi zevkten uçurabilir.

Partnerin rolü
Sevişme esnasında vajinal orgazma ulaşmakta güçlük çekenlerdenseniz, zincirleme orgazmı tatmak için partnerinizin yardımıyla önce klitoryal orgazma ulaşıp ardından vajinal orgazmı yaşamak için partnerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Hep söylediğimiz gibi, cinsellikten zevk almanın başlıca kuralı, utanma duygusunu bir kenara bırakıp rahat olmak ve zevk aldığınız şeyleri partnerinize gerek hareketlerinizle gerekse de sözlerinizle anlatmak. Hem unutmamak gerekir ki, eşini defalarca orgazma ulaştıran bir erkek de bu durumdan zevk alır ve kendini daha güçlü hisseder.

Seks, tatlı bir çıkar ilişkisidir aslında. Zevk vermeyen, zevk de alamaz. İşte bu nedenle zevk verdiğini, üstelik defalarca zevk verdiğini hisseden bir erkek, bunu her sevişmede tekrarlamaktan da hoşlanacaktır.

Ne kadar sevişme, o kadar orgazm
Zincirleme orgazm, bütün kadınların sevişme tecrübesi kazandıkça öğrenebileceği bir yeti. Bunun için boşalma süresini kontrol altına alabilen bir partnere de ihtiyaç olduğu bir gerçek. Zamanla tensel uyumun doruğa ulaşması, eşlerin birbirlerini ve birbirlerinin vücutlarını, zevk noktalarını iyi tanıması ve erkeğin boşalma süresinin uzamasıyla birlikte kadınların zincirleme orgazm yaşama olasılığı artar.

Sevişmeye başlarken, beyninizi, bir kere orgazma ulaştıktan ve partnerinizin de boşalmasından sonra sevişmenin biteceğine değil, defalarca zevk alma isteğine odaklarsanız, zincirleme orgazmı tatmamanız için hiçbir neden yok!


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER