@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 14.09.2015

Orgazm süresi nasıl uzatılır?

Orgazmı daha yoğun ve uzun bir deneyim haline getirmek istemez misiniz? Unutulmaz bir orgazm yaşamak için yapmanız gerekenleri Pudra.com yazdı.

Orgazma ulaşmak birçok kadın için oldukça zor. Bu kadar zor elde edildiği için kadınlar sadece birkaç saniye sürmesini de doğal olarak istemiyor. Ancak uzun süren orgazmlar genellikle erkeğin performansından çok kadına bağlı. Doğru nefes alıp vererek, ana odaklanarak ve erkeği yönlendirerek her zamankinden çok daha uzun süren ve unutulmaz bir orgazm deneyimi yaşamak mümkün. İşte daha uzun bir orgazm için kadınların yapması gerekenler...Orgazm süresi nasıl uzatılır?
Derin ve yavaş nefesler alın

Ne kadar hızlı nefes alıp verirseniz, orgazm da o kadar hızlı olup biter. Bu yüzden daha derin ve yavaş nefesler alarak bu muhteşem anı uzatmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca partnerinizle nefeslerinizin birbirine karışması da hem orgazm sürenizi uzatacak hem de aranızdaki yakınlığı artıracaktır. Bunun için yüz yüze olduğunuz bir pozisyonda karşılıklı nefes alıp verirken, ellerinizi birbirinizin kalplerinin üzerine koymak da oldukça işe yarayacaktır. Böylece aranızdaki duygusal iletişim de artacağı için orgazmı çok daha şiddetli ve uzun süreli hissedeceksiniz.
 

Ses çıkarmaktan korkmayın

Orgazm sırasında boşalttığınız enerjiyle birlikte rahatladığınızı gösteren istem dışı sesler de çıkarmanız oldukça doğal. Ses çıkarmamak için uğraştığınızda, odaklanmanız ve orgazm olmanız zorlaşıyor. Bu yüzden daha yoğun bir orgazm yaşamak için kendinizi tutmayın ve istediğiniz kadar ses çıkartın. Bu sadece orgazm olmanız için değil, partnerinizin zevk aldığınızı görüp devam etmesi için de oldukça faydalı. Ancak ses çıkarmamanız gereken bir ortamdaysanız da kendinizi tutmak yerine, partnerinizi öpmeyi deneyebilirsiniz.

Orgazm süresi nasıl uzatılır? 1Odaklanın

Zor bir gün mü geçirdiniz? Ya da partnerinizle sorunlarınız mı var? Seks sırasında tüm bunları bir kenara bırakmayı öğrenin ve sadece orgazma odaklanın. Amacınız konusunda ne kadar net ve istekli olursanız ona ulaşmanız o kadar kolaylaşır. Elbette çiftler arasındaki duygusal uyumun da olması oldukça önemli ancak bu konudaki sorunlarınızı seks hayatınıza yansıtmanız size bir şey kazandırmaz. Sorunları yatağın dışında bırakın ve sadece zevk almaya odaklanın. Bu durumun partnerinizi de daha çok tahrik edeceğinden emin olabilirsiniz.


Kegel egzersizlerini unutmayın

Pelvik kaslarınız için düzenli olarak yapmanız gereken kegel egzersizlerini seks sırasında da deneyebilirsiniz. Partneriniz içinizdeyken vajinal kaslarınızı sıkıp bırakmanız hem onun hem sizin aldığınız zevki tahmin edemeyeceğiniz kadar artıracaktır. Tabii aynı zamanda yaşadığınız orgazmın süresi ve yoğunluğu da diğer zamanlardan çok daha fazla olacak.

Konuyla ilgili diğer yazılarımız

Çoklu orgazm olmanın yolları
Orgazma ulaştıktan sonra bir şeylerin eksik kaldığını düşünmeniz ya da libidonuzun hala yüksek olması anormal bir durum değil. Çözümü ise, çoklu orgazm. Çoklu orgazma nasıl ulaşabileceğinizi Pudra.com yazdı.

Vajina hakkında bilmeniz gerekenler
Kadınların erkeklerden fazla uyarıldığını biliyor musunuz? Ya da vajinanın seks sırasında 2 katına çıktığını? Vajina hakkında merak edilenler Pudra.com'da!

Erkeklere en gizli yatak odası fantezilerini sorduk
Cinsel hayatınıza renk katmanın yolu fantezilerden geçiyor. Pudra.com olarak çevremizdeki erkeklere en gizli yatak odası fantezilerini sorduk.

En kolay kamasutra pozisyonları
Seksin kutsal kitabı olarak bilinen Kamasutra'yı duymayan yoktur herhalde. Henüz Kamasutra'yı denemeye cesaret edemiyorsanız, en kolay Kamasutra pozisyonlarıyla başlayıp seks hayatınızı renklendirebilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER