@Pudra özel haberidir, izinsiz kullanılamaz. 28.03.2012

Yay burcu karşı cinsini nasıl etkiler?

Yay burcu kadını ve erkeği karşı cinsini nasıl etkiler? Astrolog Su Karakuş açıklıyor...

Astrolog Su Karakuş, yay burcu kadını ile yay burcu erkeğinin karşı cinsten beğendikleri kişiyi nasıl etkileyebileceklerini açıklıyor...

Yay burcu karşı cinsini nasıl etkiler?

YAY BURCU ERKEĞİ
Sevecen, esprili ve eğlenceli yönleriyle herkesin beğenisini toplayan Yay erkeği, biraz sabırsızdır. Zor, ilgili, cömert, eğitimli bütün bunların yanı sıra kendisini olduğundan fazla gösterebilen herkes aşk kapsama alanına girebilir.
Yay erkeğini etkilemek isteyen kadınlar sportif bir tarz ve neşeli tavırlarınızla onun büyüleyebilir. Ayrıca bilgi, iyi bir eğitim sevgilisinde aradığı diğer özellikler arasında yer alır. Cinsel yaşamınızın renkli geçeceği Yay burcu erkeğinin özgür ve doğaya açık, farklı ortamlar performansını arttırmasını sağlar.
Evlilik için tutkulu bir aşkı tercih eden Yaylar ele, avuca sığmayacak bir kadınla evlenecektir.

Cinsellikleri de diğer şeylere yaklaşımları gibidir. Aniden yatağa atlamak istediğini söyler ve genellikle bu tutumu hoş karşılanmaz. Öte yandan sadece çektiği fotoğrafları göstermek için davet ederse tuhaf bir şekilde sadece söylediği kadarını yapar ve ilişkiyi ilerletmez. Kişileri suçlama eğilimi vardır. Zalim yanını kendisini seven birine kolaylıkla gösterir. Biriyle uzun süreli ilişki kurmak, vaatte bulunmak yerine yatakta güldürerek keyiflenmeyi tercih eder. Çok seksi dürtülere sahip değildir ama çokça ilişki kurmuştur. Sadece biraz eğlenmek içinde yatak arkadaşlığı yapabilir.

Bu sorumsuz, baskıya dayanamayan, vefasız erkeği etkilemek çok zordur. Meydan okumayı sever. Bakıcı ve kıskanç bir kadın onu ele geçiremez. Pek çok isteği olan yapışkan kadınlardan hemen uzaklaşır. Kendi aktiviteleriyle ilgilenen, meslek sahibi zeki bir kadınla ilgilenebilir. Kendisini asla baskı altında hissetmemelidir. Spor yapmaktan hoşlanan Yay erkeği için yine sporla içli dışlı olan bir kadın uyumludur. Bağımsız ve onun özgürlüğüne ket vurmayacak biriyseniz onu el geçirebilirsiniz ama unutmayın asla elinizde tutamazsınız.

Bilinçli olarak bir sevgili aramaz. Evli kadınlar daha çok ilgisini çeker. Fakat gerçek mutluluğu, eşini Koç ve Aslan burcunda bulur. Birlikte gezme ve keşfetme sırasında ciddi bir romantizme ve sıradan ilişki kurma geleneğine ihtiyaç duyulmaz. İçten ve uzun süreli bir aşkı sürdüremez ancak karşı cinsin çabaları ile ilişki olabildiğince uzayabilir. Egosu o kadar yüksektir ki sorgulanmaya gelemez. Ancak belli bir düzeyde dizginlenebilir. Yaşı ilerledikçe bir miktar değişebilir. İlgi duyduğu çok şey olduğu için bir Yay erkeği sadece tek bir kadınla ilgilenerek ömrünü geçiremez.

YAY BURCU KADINI Dışarıya taşan enerjisi ile herkese ulaşan yay kadını, genellikle yüzeysel olarak nitelendirilir. Çünkü sadece deneyim toplar. Zaman planlaması zayıftır, hiçbir zaman randevusuna sadık olamaz. Enerjik ve neşelidir. Kısa bir zaman dilimi içinde aristokrat, köylü, saçma, mantıklı, karmaşık veya ciddi olabilir. Genellikle aşırı ve hayal dünyasına uygun bir iyimserliği ve olumlu olma sevdası vardır. Düşünmeden konuşur bu nedenle sıklıkla patavatsızdır.

Kadınlar hakkında modern düşüncelere sahiptir ve demode bir erkekle uyuşmaz. Duygusal ilişkilerinde seçimleri düşüncesizcedir ve fazla uzun sürmez. Duygusal ilişkilerini zamanla uzun süren dostluklara dönüştürür. Zorlukla karşılaştığında durumu ustalıkla şakaya dönüştürür. Her zaman ama ile başlayan cümleler kurup kazı yanmayacak şekilde çevirmeye çalışır. Küçük talihsizlikler bir türlü peşini bırakmaz. Zeki ama son derece dikkatsizdir. Birlikte gezip dolaşacağı, engin alanları keşfedeceği, özgür bir erkek arar. Kişisel özgürlüğüne aşırı düşkündür. Aşkı sever ama sadakatle ilgilenmez.

Tutucu değildir ve cinsel yasaklarla ilgilenmez. Özgür bir ruhu vardır. Bir ilişkinin en aşk dolu günlerinde bile hemen nikah dairesine gidileceğini düşünmez. Düşünmeden harekete geçer, nerede kiminle olacağına kendisi karar vermek ister. Her konuda eşitlikten yanadır. Cinsel açından da deneyim elde etmek ister. Bencil değildir her zaman partnerini serbest bırakır. Sözel oyunlarda başarılıdır.

Özgürlüğüne o kadar düşkündür ki bir ilişkiden hemen çekip gitmeye hazırdır. Kendisine egemen olmak isteyen kıskanç bir erkekle yapamaz. Düzgün konuşan, dakik ve sadık bir erkekle birlikte olmak istemez. Unutmayın ki o deneyim toplayıcısıdır. Bu kadını etkilemek için önce gerçekten sevmelisiniz. Açık yüreklilik, soğukkanlılık onda ilgi uyandırır. İlgi duyduğu erkekle birlikte ne kadar uzaklara gidebilirse o kadar mutlu olur. Doğduğu toprakların dışında olmak, yeni arkadaşlar edinmek ve ev dışında olabildiğince zaman geçirmesini sağlamak da onu elde tutmanızı sağlayabilir.

Pek çok insanla iyi geçindiği halde, mutluluğu tek bir insanda bulamaz. Aslan burcuna hayranlıkla çekilir ve kendi çekilmezliği nedeniyle uzun süreli bir ilişkiye dönüştüremez. Koç burcu ile daha sağlıklı bir beraberlik kurmasının nedeni spor ve gezmek gibi ortak tutkularının olmasıdır. Toprak grubu burçları, İkizler ve Balık burcunu davranışları ve fikirleri ile dehşete düşürebilir. Bir Yay kadını çok sevdiğinde yavaşça değişip düzene girebilir ancak bu durum kalıcı olmayabilir.

UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR: YAY, ASLAN, KOÇ, OĞLAK
UYUMSUZ OLDUĞU BURÇLAR: BALIK, BAŞAK, İKİZLER


POPÜLER GALERİLER
gelinlik modelleri pudra
mac mbfwi pioneering designersi 10
lenzing ecovero mehtap elaidi mbfwi 01
korean beauty kore guzellik sirlari
new york fashion week 26
paris fashion week pudra 12
mac mbfwi pioneering designersi 10
oleg cassini collection 2117 2
EN YENİLER